FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

by / Pazartesi, 21 Ocak 2013 / Published in Genel

Çağdaş ofisleri en kullanışlı hale getirmek için günümüzde bölme duvar en iyi yapı malzemesi haline gelmiştir fakat bölme duvar almadan önce bilmeniz gerekenler kurallar şöyle

Hızlı uygulama:

demontable bölme duvar ofislerinizde hızlı bir şekilde uygulanarak ofis içinde zaman kaybettirmeden sizlere kısa zamanda şık bir görüntü oluşturur. Bazı sistemler örneğin derzli bölme duvar sistemleri veya modüller bölme duvar sistemleri şantiyede değil uygulayıcı firma tarafından hazır halde
getirilir. Buda estetik olmayan bazı detaylar ortaya çıkarır bölme duvar almadan önce sorun bölme duvar sistemleri kesinlikle demontable olmalıdır.

Estetik görünüm:

Bölme duvar Türk pazarına da giren doğal ofis bölme sistemleridir, ahşap, beton ve diğer duvarlara nazaren binaya yük getirmez ofislerde şık dekoratif süslemeleri arasında yer almaya başladı. Hızla artan talep, sektörün büyüklüğünü daha şimdiden 5 milyon dolar çıkartırken ofislerde ses ve izalasyonda 1 numara olmayı başardı. Fakat bölme duvar almadan önce mutlaka sorun sistemin kalınlığı ve detayları çok önemlidir.

İstediğiniz şekilde dizayn: bölme duvar sistemleri kesinlikle istediğiniz detayları gelen firma yetkilisine bildiriniz. Bölme duvar yapılırken bazı detaylar daha önceden yapılmaktadır. Bu yüzden şantiyeye gelmeden önce bölme duvar detaylarını önceden bildiriniz.

Sökülüp tekrar kurulabilmesi : En önemli konu bölme duvar sistemleri sökülüp tekrar kurabiliyor olması bazı bölme duvar sistemleri bunu başaramamaktadır fakat demontable bölme duvar sistemleri kesinlikle sökülüp taşınabilir. Bölme duvar sistemi alırken sorun sistem sökülüp tekrar kurulabiliyormu ? örnek vermek
istersek modüller bölme duvar şantiye ortamında değil fabrikada kurulur derzli bölme duvar yine fabrika ortamında kurulur fakat demontable bölme duvar müşteri isteğine göre düzenlenebilir ve sökülüp tekrar kurulur. Bölme duvar almadan lütfen sorunuz.

Bölme duvar garantisi: bizim bölme duvar sistemleri hatalarına karşılık 2 yıl boyunca firma garantisi altındadır. Alüminyum bölme duvar paslanmaz sistemlerdir.

Temizlik ve hijyen: bölme duvar sistemlerini kurulumu yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Bölme duvar temizlik için özel bir madde gerektirmez jaluzi temizliği montaj sırasında oluğu için bir daha temizlenmesine gerek yoktur.

Çoklu renk seçenekleri: renk seçenekleri çok önemli bir konudur her bölme duvar firması bunu yapmaz sadece sizlere elinde bulunan renkleri satmak ister fakat şunu bilin bölme duvar ürünlerinde kullanılan jaluzinin 30 a yakın renk çeşitleri vardır. Ayrıca bölme duvar sistemlerinde kullanılan mdf veya sunta aynı
şekilde onlarca renk seçenekleri mevcuttur. Bölme duvar sistemleri ister parke ile aynı renk yapın isterseniz tavan ile veya bölme duvar sistemleri renklerinde özgürce karar verin

Bölme duvar yalıtımı: bölme duvar yalıtım yaptırmak isterseniz öncelikle şunu bilmeniz gerekir yalıtım sadece bölme duvar sistemleri kullanılan alanda mdf bölümlerinde yapılabilir. Bölme duvar yapılırken bir tarafı kapandıktan sonra diğer taraftan ister kaya yünü ister camyünü ısı ve ses izalasyon malzemisi konulabilir.

Bölme duvar içi kablo sistemi özelliği: demontable bölme duvar sistemlerinde kablo ve ups sistemlerine geçiş imkanı verilmektedir. Bu sayede ofislerinizdeki kablo karmaşından kurtulursunuz.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Kalite başlıklı makalemizde ara bölme kalitesi, bölme duvar fiyatları ve kaliteli bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye