FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Duvar Nedir

by / Cuma, 11 Nisan 2014 / Published in Genel

Ofis Bölme Duvar Nedir:
Ofislerinizde yeni yerlere ihtiyacınız varsa, yapılması gereken en iyi sistem ofis bölme duvar uygulamalarıdır. Bu şekilde en kısa zamanda ofisleriniz yeni mekanlar kazanacak, alanlarınızı ihtiyacınıza göre yeniden şekillendirip, hayat vereceksiniz. Yeni iş dünyasına hakim olan duygular ve değerler, eskisine göre daha farklı bir zemine oturmuş durumdadır. Eskiden kitsel üretimin vermiş olduğu bir hava olarak insanlarda duygular bastırılmış, zevkler açığa çıkartılmamıştı. Bu durum çalışma alanlarında insanların bir makine edasında iş yapmalarına, müşteri nezdinde de ürettiklerinin ne olursa olsun kabul edilmesini zorluyordu. Ancak kısa bir zamanla buhrana uğrayan sistem, yağmur yağdıktan sonra kara bulutların ortadan kalkması gibi yerini gökyüzünün zevk veren renklerine bıraktı.

Ofis bölme duvar ofislerin de yeni dönemden dolayı kendilerine etkileyici bir dekoratif ahenk sağlamaları elzem niteliğinde. Bunun sağlanmasının birincil yolu kullanılan mobilyalardan geçebilir. Ancak ek olarak uygulanan ofis bölme duvar sistemlerinin de estetik olması lazımdır. Böylece ofis içerisinde mükemmel bir dizayn elde edilmiş olur. Çalışma alanının kazanacağı etkileyici kimlik, çalışanların ruhunu okşama ve iş performanslarını arttırmalarına sebep olacaktır.

Ofis bölme duvar sistemlerinin asıl gayesi, ofislerinizde özel alanlar yaratmak veya alanların yeni bölmelerle sınıflanmasını sağlamaktır. Bu sistem uygulanırken en kaliteli üretim malzemeleri seçilir. Duvar kaplamaları sağlık açısından risk oluşturmayacak ürünlerden elde edilir. Ara kaplama malzemeleri MDF lam sistemden imal edilerek, ofislerin sağlıklı bir mekan olması sağlanır.
Uygulamanın kolay olması, ofis içerisinde ki çalışma akışına zarar vermemektedir. Kendine has özel malzemeleriyle hemen montaj yapılabilen sistemler, ayrıca sökülüp, tekrar takılabilecek esnekliğe sahiptir. Binalara ek yük getirmemesi, taşınma durumunda sökülerek, yeni ofis alanına hemen uygulanabilmesi gibi pek çok yararlı durumları olan ofis bölme duvar sistemleri, depreme, yangına dayanıklı aynı zamanda ise, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayıcı özelliğe sahiptir.

Ofis bölme duvar uygulamaları keşif sırasında alınan bilgilerle size özel olarak üretilir ve tasarlanır. Bu tasarımlarda dikkat edilen hususlardan biri, mobilyalarla kombin oluşturacak tasarım malzemelerinin kullanılmasıdır. Ofislerdeki dekorasyonun iş performansındaki önemini ve müşteriler nezdinde ki etkileyici rolünün farkında olan firmamız, en iyi tercihleri size sunmakta ve size özel üretimiyle en iyi performansı alacağınızı garanti etmektedir. Ofis bölme duvar sistemleri arasında domentable nitelikte olanlar, görsel açıdan mekanlarınıza etkileyici bir hava kazandıracaklardır. Tam camlı duvar bölme sistemleri, yarım camlı veya yatay camlı duvar bölme sistemlerinde ki camın etkisi, ofislerde genel bir dekoratif tercih olarak kullanılmaktadır. Dilerseniz ahşap yapıya sahip duvar sistemleriyle organik bir havayı ofislerinize kazandırabilirsiniz.

cagribolme.com ofis bölme kataloğu

cagribolme.com ofis bölme kataloğu

Bir önceki yazımız olan Hazır Ofis Bölme başlıklı makalemizde hazır ofis bölme ve ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye