FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

80MM Ofis Bölme

by / Cuma, 24 Ocak 2014 / Published in Genel

Ofis Bölme :
Pratik uygulamaları kolay montaj ve demontable özelliği ile ofis dekorasyonunda büyük kolaylıklar sağlayan ofis bölme mekanlarda mevcut duvar dimağını, daha mantıklı çağdaş, ve fonksiyonel bir bütünlük çerçevesinde sökülüp tekrar kurulabilen bir ofis bölme duvar ünitesidir. Hızlı ve kolay montaj ve demontable özellikleri ve ağır olmayan malzemelerden oluşturulması nedeniyle uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. Mekânların kullanımı kolaylaştırmak için oluşturulan bir bölme duvar ünitesidir. Şık Dizaynlarıyla çok fonksiyonlu olan ofis bölme derzli, yarım camlı, tam camlı, seperatör gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Dayanıklı olması ve kolay kullanımı ile bu sistemleri aynı mekân içerisinde farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Hafif yapısıyla binaya yük getirecek mi diye düşünmenize bile gerek kalmadan büyük küçük mekânlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mekânlarda elektrik ve telefon kullanımında kablo erişiminde kolaylık sağlayan bu sistemler ayrıca kablolarının yarattığı karmaşık görüntünün ortadan kalkması açısından kablo saklama ünitesine sahip bölmeleri bulunmaktadır. Büyük küçük tüm mekânlarda kullanacağınız bu sistemleri kullanırken priz açısından da sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Ofis bölme sistemleri ünitelerinde kullanılan yalıtım malzemeleri nedeniyle bölme ihtiyacını karşılamasının yanı sıra gibi ısı ve ses yalıtımı da rahatlıkla sağlaması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Özellikle sesli çalışma mekânları için tasarlanan ofis bölme duvarlar ile mekanlarda yapılan bölme işlemleri, çalışan personelin sesini dışarıya verme özelliğine sahiptir. Çağrı inşat bölme duvar firması olarak çalışanların daha randımanlı ve olarak çalışacağı bireysel çalışma alanlarına sahip olması için mekanların ihtiyaçlarına göre eğitim salonları, etüt odaları, toplantı odası gibi ofis bölmeleri de yapmaktayız. Ofis alanı yaratmak ve ara bölme olarak kullanılan ofis bölmeler tümden cam, yarım camlı, ahşap alçıpen gibi pek çok farklı malzemeden üretilmektedir. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ofis bölme üniteleri işletmelere ekonomik yönden de fayda sağlamaktadır. Klasik ara duvar ünitelerine göre oldukça avantajlı bir sistem olan ofis bölmeler mekanları görsel olarak şık ve modern bir görünüme kavuşturmaktadır.

Günümüzde artık çalışma alanları sadece hizmet alanları olarak görülmemekte ofis bölme sistemleri sayesinde personelin gün ışığından yararlanma imkanı sunulduğu tüm donanımlara sahip, ferah ve konforlu bir ortamda çalışması sağlanmaktadır. Pratik montaj ve demontable özelliği ile bu sistemler modern ve aktif iş hayatı ofislere uygun ofis bölme dizaynları ile de göz doldurmaktadır. Ofis bölmeler bu anlamda, ofis dekorasyonunda büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Hızlı ve pratik ofis bölme sistemleri fiyatları ile ilgili çağrı inşat firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, ofis bölme ürünlerimizi en kaliteli bir şekilde olarak sizlere sunmak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bölme duvar konularında uzman ekip ve kadromuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Bir önceki yazımız olan Cam Ara Bölme Duvar başlıklı makalemizde çağrı inşaat bölme duvar sistemleri ve cam ara bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Tagged under: ,

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye