FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Yatay Camlı Ofis Bölme Duvar

by / Çarşamba, 07 Kasım 2012 / Published in Genel

Yatay Camlı Ofis Bölme Duvar : Yatay camlı ofis bölme sistemleri: bu sistemler genellikle ofis bölme olarak kullanılır.ışık ve görsellik tamdır.modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan yatay camlı ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.Yatay camlı ofis bölme duvar sistemleri nedir yatay camlı bölme duvar nasıl yapılır yatay camlı bölme duvar ustası ve yatay camlı ofis bölme sistemleri ile ilgili bilgileri paylaşalım…

Daha modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı yatay camlı sistem, tamamen şeffaf sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme duvar sağlayabilmektedir. camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak bölünebilir  ve istenirse modüllerde jaluzi ile kumlama desenler kullanılabilir. standart modül genişlikleri 8 cm olarak kabul.

Yatay camlı ofis bölme sisteminde; jaluziler çift cam arası çalışmakta olup, kumanda butonu ile kontrol edilmektedir.jaluzi ebatları isteğe bağlı olarak 25 ile 16 mm. kalınlıkta kullanılabilir.Bölme duvar kalınlığı 80 mm cağri insaat profilleri ürünleri ile mimari gereksinimlere uygun çözümler üretilir.

Yatay camlı ofis bölme sistemleri elektrik tesisat geçişlerine uygun duvar, tavan başlangıç profilleri ve 8 cm’lik zemin baza profilleri ile desteklenmiştir.camlar 4+4 mm kalınlıkta, ahşap ahşap kaplamalar 8 mm sunta lam veya mdf lam dır.kapı kanatları; sisteme özel ayarlanabilir kapı kasasıyla desteklenmiş olup lamine ahşap kapı, ahşap kaplamalı kapı, boyalı kapı, temperli cam kapı seçenekleri mevcuttur.köşe dönüşler; 90° ve çok yönlü ayarlanabilir aparatlar kullanılmaktadır.bu ofis bölme sistemlerinde yaklaşık %80 e kadar sesi kontrol altında alabilirsiniz.bölme duvar sistemleri geniş açıklık geçişine imkan sağlayan, zemin ve tavandan kaynaklanan hataları tolere edebilen ön üretimsiz modüllere sahiptir. çift camlı modüllerde kullanılan özel tasarımlı fitilleri ve ahşap panellerinde kullanılan epdm bantları sayesinde yüksek ses izolasyonu ve darbelere karşı maksimum mukavemet sağlar.

Yatay camlı bölme duvar, bölme duvar modüllerinde yatay cam panelleri ile daha modern ve mimari detaylar ortaya koyar. yatay cam bölme tamamen şeffalık sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı rahat ve şık çalışma ortamı sağlamaktadır. farklı cam modelleri seçimi veya kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir.Sizlerde yatay camlı ofis bölme yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçin ücretsiz keşif mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Yarım Camlı Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye