FORGOT YOUR DETAILS?

Cam Bölme Sistemleri

Ofis Alanlarınızı Şıkışık mı Hissediyorsunuz ?

Cam Bölme Uygun Fiyatları İle Sizi Bekliyor.

Şık Rengarenk Cam Bölmeler

İster Kumlu Cam İsterseniz Film Uygulaması

Hızlı Kolay Üstelik Sökülüp Taşınabilir Cam Bölme Sistemleri

Bankalar,Okullar Kurumsal Ofisler İçin Bölme Sistemleri

Cam Bölme Nedir Fiyat Oranları Montaj Süresi Çekinmeden ARAYIN

Cam ve Ahşap Bölme Sistemi

Cam Ofis Sistemleri - Cam Bölme Modelleri

Birbirinden Farklı Cam Bölme Sistemleri Cam ve Ahşap Kullanın

Ofisiniz İçin Keşif İsteyin Yada Cam Bölme Projenizi Bize Yollayın

PREV
NEXT

Cam Bölme

/ / Genel
tek cam panel bölme

Cam Bölme: Artık ofislerde duvarlar yok şeffaflık ve verimlilik devri. Çağrı inşat cam dizayn alanındaki tecrübesiyle ofislerinizde iç karartan basık duvarlar yerine daha aydınlık mekanlar kazandırıyor. Cam bölme sistemleri ağırlıklı olarak cam kullanılan cam duvar, yarım cam duvar, yatay cam duvar gibi farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Başta yalıtım olmak üzere tüm detayları en ince ayrıntısı ile hesaplayarak üretildiği bu sistemde alanında uzman ekip ve kadromuzla ile en iyi sonuçları vermekteyiz. Siz de iş yerlerimize gelerek örnek çalışmalarımızı inceleyebilir aklınızda istediğiniz tarzda cam bölme sistemi var ise onları da istediğiniz şekilde hayata dönüştürebiliriz Sizde arayın ofisinizi cam bölmeler ile tasarlayalım. . Tek camlı ya da çift cam uygulanan cam bölmeler çift cam arasına monte olan jaluzi camlı ofis bölmeler kumandalı bir sistemdir ve ofislere şeffaflık kazandırır. Alanlarını genişletmek isteyenler için en ideal çözümü olan cam bölme sadece alan genişletmekle kalmayıp uygulandığı bölümde oldukça şık ve dekoratif bir görünüm de sağlıyor.

Tüm bölme duvar olarak uygulanan cam bölme sistemleri oldukça şık ve gösterişli bir ofis ortamı sağlamasının yanı sıra İnce ve zarif yapısı ile ofislerde kullanım alanını daraltmadan bölünme sağlıyor. Uzun süre kullanım için uygun olan bu sistemler, yıllar sonra bile ilk günkü gibi kalır. Ofislere modern bir görünüm kazandıran cam bölmelerde isteğe göre şeffaf, renkli, desenli, buzlu cam kullanılarak ofis ve mekanlarda, özgürlük ve tasarruf getiriyor. Kurulumunun kolay ve pratik olması zaman kayıplarını önlemesinin yanı sıra sistem ihtiyaç halinde sökülerek başka bir yere nakledilerek kurulma imkânı sağlıyor. Büyük ve geniş mekânların bölme duvar ihtiyacını karşılamaya yarayan cam bölme, yaratıcı ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Personel ile müşteri arasındaki ilişkide süreklilik kazandıran camlı bölmeler çalışma ortamının düzenli olmasına katkı sağlamaktadır.

Karanlık ve basık duvarlar yerine ışığı her yana dağıtan cam bölmeler ile ferah ofislerde çalışmak artık mümkün. Çalışanların motivasyon ve performansını yükselmesini sağlayan cam bölmeler aydınlatma için kullanılan elektrik enerjisinin tasarrufu kişi ya da kurumların bütçesine de önemli katkılar sağlıyor. Çalışma alanlarınıza uygun elverişli tasarımları sayesinde eşsiz şık ve estetik görüntüsüyle göz dolduruyor. Kendi İmalatımız olan cam bölme sistemlerinde temperli cam, lamine cam ve aksesuarları ile cam bölme uygulamalarında yüksek kapasiteli profesyonel çözümleri ile projelerinize uygun tarzınızı yansıtan ofislere kavuşabilirsiniz.

 

 

TOP