FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Jaluzili Bölme Duvar

by / Cumartesi, 29 Aralık 2012 / Published in Genel

Jaluzili bölme duvar:

Çift cam arası jaluzili bölme duvar ofislere dekoratif bir görünüm sağlar. ihtiyaca göre jaluzi perde açılıp, kapatılarak ofisin dışarıyla ilişkisi kontrol edilebilir çift cam arası jaluzili bölme duvar perdenin sadece bantları açılıp kapatılabilir çift cam arası jaluzili bölme duvar cam bölme duvar panelleri çalışma ortamlarına estetik mimari çizgiler ve şık görünüm sağlar yatay camlı bölme duvar estetik görünümünün yanında üretiminin üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanlarda az fire vererek en fazla kullanım alanını ortama kazandırarak ofis ve iş yeri gibi alanları bölümlemeye olanak tanır.

Jaluzili bölme duvar sistemleri özellikleri

  • Değiştirilebilir bölme duvar modülleri; dolu bölme duvar, tamamı camlı bölme duvar, üstü camlı paneller gibi çeşitli şekilde olabilir jaluzili bölme duvar bütün ofis bölme duvar ürünlerinde kullanılabilir.
  • Bölme duvar profil kalınlık seçenekleri 80 mm olarak ince ve zarif bir görüntüye sahiptir.
  • Yaklaşık olarak 40 db kadar ses ve izalasyon sağlar.
  • Jaluzi bölme duvar sistemleri fiyat açısından diğerlerinden daha maliyetsizdir.
  • Jaluzili bölme duvar sistemleri geniş açıklık geçişine imkan sağlayan, zemin ve tavandan kaynaklanan hataları tolere edebilen ön üretimsiz modüllere sahip bir sistemdir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Duvar Sistemleri başlıklı makalemizde ara bölme duvar, ara bölme sistemleri ve büro bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye