FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Aksaray İski Binası Tamamlandı

by / Pazartesi, 22 Temmuz 2013 / Published in Genel

İstanbul Aksaray’da bulunan İski binasındaki tadilat ve bölme duvar işlerini şirketimiz başarı ile tamamlanarak teslim edilmiştir. Şirketimiz çağrı inşaat 04-07-2013 tarihinde başlamış olduğu iski binasında tadilat işlerini başarı ile tamamladı ve teslim edildi. Sayın abdullah korkmaz beyden alınan iş bitirme belgesi ve teşekürleri ile bir ofisi daha başarı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşadık

İski ofislerde ilk olarak yapılan eski ofis bölme sistemleri sökülerek kaldırıldı daha sonra yer düzeni yapılarak kota alındı. Ertesi gün kesilmiş ve hazırlanmış bir şekilde getirilen bölme duvar profilleri montaja hazır bir şekile getirildi. Montajına başladığımız bölme duvar işlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamladık daha sonra profillerin içine jaluzi yerleştirildi ve cam kapamaları yapıldı.

En son olarak düzenli bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edildi.Sorunsuz bir şekilde çalışan bölme duvar sistemleri Aksaray İski sorumlusu sayın abdullah beye teslim edildi. Aksaray iski binasına uygulanan sistem kısaca tam cam duvar sistemidir bu sistemde çift taraflı cam ve iki cam arasında jaluzi kullanılır.Sistemin en büyük özelliği ses geçirmez ve ısı yalıtımlı olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Duvar bölme çeşitleri başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve duvar bölme çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye