FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar İşleri

by / Salı, 28 Mayıs 2013 / Published in Genel

Atamanlar bölme duvar işleri başarı ile tamamlanarak teslim edildi. Atamanlar tekstilkent bölme duvar işlerinde bizleri seçti bölme duvar fiyatları alındıktan sonra çalışılmaya başlanılan atamanlar tekstil şirketi duvar bölme işleri sorunsuz bir şekilde bitirilip teslim edilmiştir. Sizlerinde tekstilkent bölme duvar veya giyimkent bölme duvar ihtiyacınız varsa bizleri aramanız yeterlidir bölme duvar konusunda uzman ekip sizlere hemen ulaşıp bölme duvar detaylarını inceledikten sonra sizlere gerekli bölme duvar fiyatları geçerek sizlere en kaliteli bölme duvar fiyatları sunar.

YAPILAN ”BÖLME DUVAR” SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Bölme Duvar Sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiştir. Bölme duvar, oluşturulan alüminyum konstrüksiyon üzerine suya dayanıklı, mdf  vidalanması ile bölme duvar oluşturulmuştur.

Bölme Duvarlar yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlayan mükemmel sistemlerdir. Montajı temiz ve kolaydır.

Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı ve depreme karşı davranış özellikleriyle Knauf Bölme Duvarlar her türlü iç mekan uygulamalarında mükemmel çözümler sunan benzersiz sistemlerdir.

Bölme Duvarlar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans vb. uygulamalar yapılabilmekte, elektrik, su, atık su vb. tesisatlar da kolayca gizlenebilir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Yaptırmak Çok Kolay başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve bölme duvar fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye