FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Omegalı

by / Cuma, 29 Mart 2013 / Published in Genel

Hadımköy tesisleri’nde üretilen MBD-70 bölme duvar en önemli özelliği cam ünitelerinin uygulama yerinde değil, monoblok olarak fabrikada hazırlanıyor olması. Milimetrik düzgünlükte, temiz ve montaja hazır olan monoblok cam üniteleri, uygulama yerinde alüminyum ve cam kesme, temizleme gibi işlemlere gerek bırakmıyor. Tamamı alüminyum olan bölme duvar sistemleri gövde profilleri esneme ve deformasyon gibi sorunlar yaratmadan düzgün ve net bir görünüm sağlıyor.

MBD 70 modüler bölme duvar sisteminin tüm konstrüksiyonu ve panelleri ön üretimli olup, kısa sürede ve en temiz biçimde monte ediliyor. İster dolu ofis bölme, ister camlı ofis bölme modüllerle olsun, mekanı ihtiyaca en uygun şekilde düzenliyor. Sistem içine yerleştirilebilen jaluziler, özel çalışma hacimleri yaratırken, aynı zamanda mekanlar arası görsel iletişimin devamlılığını da sağlıyor.

Dolu ofis bölme modül panelleri olarak, değişik renk ve dokularda vinil kaplı alçıpan, melamin veya laminat kaplı yonga levha kullanılabilirken, alüminyum profillerde elektrostatik toz boya yöntemi ile tüm RAL renkleri uygulanabiliyor. Kapı modüllerinde kullanılan kanatları laminat yüzeyli olarak üretiliyor, istendiğinde doğal ahşap kaplama seçenekleri de sunulabiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Jaluzili başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve jaluzili ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye