FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Özellikleri

by / Pazartesi, 31 Aralık 2012 / Published in Genel

Bölme Duvar Sistemi Özellikleri:

Sağladığı mükemmel akustik ve aydınlatma sistemleriyle ofislere uyum sağlayan yapısı ile bölme duvar sistemleri, daha iyi bir çalışma ortamı, bunun sonucunda da, daha verimli bir iş performansına katkıda bulunur günümüzde hem ortam koşullarını iyileştirmek, hem de can güvenliği sağlamak için çoğu firma ofis bölme duvar sistemleri tercih etmektedir. Bölme duvar tuğla duvardan 15 kat daha hafiftir buda bölme duvar depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.

Bölme duvar mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.Bölme duvar ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.Ofis bölme duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 8 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.Bölme duvar camlı, jaluzili gibi seçenekleri bünyesinde barındırabilen camlı ara bölme duvarlar çalışanlara huzurlu ve verimli çalışma ortamı sağlar.

Bölme duvar, ofis cam bölme modüler yapısının sağladığı hızlı uygulama özelliği, mekana uyumlu sistem çözümleri ve değişik mekanlar oluşturulma amacıyla zahmetsiz ve ortama zarar vermeyen demontaj özelliği ile zaman ve bütçe ekonomisi sağlar.
Bölme duvar sistemleri  milimetrik düzgünlükte, temiz ve yerinde montaj edilmeye hazır olarak üretilir. bölme duvarlar sistemleri uygulama alanında cam kesim ve temizliği, jaluzi montajı gibi işlemleri ortadan kaldırır.
Bölme duvar zamandan tasarruf sağlar camlı bölme duvar konstrüksiyonunun ve sistem çözümünün sağladığı avantaj ile tüm mekanlara hızla monte edilir çalışma alanlarına dekoratif, şık görsellik katar.

 

Bir önceki yazımız olan Jaluzili Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve jaluzi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye