FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Şirketleri

by / Çarşamba, 24 Temmuz 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Şirketleri

Her köşe başında bir dekorasyon firmasının bulunduğu ülkemizde yeni açılan ofislerin tasarımı konusunda yardım vaat eden binlerce şahıslar var. Son yıllarda sayısı görmezden gelinmeyecek kadar artan bu firmalar sizlere en iyi ürünleri en ucuza satma garantisi vermektedirler. Fakat bu bölme duvar şirketleri işi aldıktan sonra bahane üzerine bahane üreterek ofisinizi bir türlü teslim edememektedir. Bu da size hem maddi hem zaman kaybı yaşatmaktadır bu yüzden kendinden emin bölme duvar şirketleri ile çalışınız. Sizlere kaliteli hizmet veren sizlere sözleşme karşılığında iş yapan ve gününde işini bitiren şirketleri tercih edin. Ürün kalitesini kontrol ederek alın sizin istediğiniz ürün yapılıyormu yoksa farklı bir ürünmü uygulanıyor bunlara dikkat edin örneğin bölme duvar şirketleri arasında fiyatlar değişmektedir.

Fiyatlar düştükçe kalite ve ürünler 2.sınıf malzeme olmakla beraber alüminyum kullanım yerine galvaniz saç gibi ürünler kullanılmaktadır. Siparişini verdiğiniz ürünü iş bitimi kontrol ederek alın çizilmiş tahrip olmuş eski farklı boyalı ürünlere dikkat edin. Ofis tasarımı yaptırırken mutlaka ofisinizi ehil işinde uzman firmalara veriniz bu sizin ofisiniz ve imajınız için çok önemlidir. aksi halde hayatımızı sürdürdüğümüz ofisler yaşanmayacak mekana dönüşebilir. İstanbul’da bir çok bölme duvar firması var fakat işin ehli ve uzmanı olan bölme duvar firması bir elin parmaklarını geçmez bazı alüminyum firmaları ofis bölme nedir bilmeden bu işe kalkışıyor ve ofisinizde düşük kalitede ürünler kullanarak ofisinizi yaşanmaz bir hale getiriyor sito web dell’azienda. Böylece sizlere zaman kaybı yaşatmaktadır. Bölme duvar sistemlerini yaptırırken öncelikle firmaların referanslarını inceleyiniz bu sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bölme duvar sektöründeki firmalar birbirinden resim ve bilgi almak çok kolaydır.

Ofislerde duvar işleri çok ciddi bir işlemdir eğer bu konularda kararsız kalıyorsanız çağrı inşaat yetkililerinden birinden yardım alabilirsiniz. Bizleri aradığınız takdirde öncelikle konularında uzman arkadaşlarımız sizleri ofisinizde ziyaret eder ve bölme duvar yapılacak olan yerlerin net ölçüsü alınır.Sizlere katalog üzerinden ofisinize en uygun olacak bölme sistemlerini sizlere tavsiye eder.Ofisinizde ahşap veya cam kullanabilirsiniz bu detayları sizlere, ofisinize gelen arkadaşlarımız bilgileri verir. Daha sonra ön anlaşma yapıldıktan sonra bölme duvar montaj elemanlarımız ofisinize gelir ve çalışmaya başlanır sıfır hata ile çalışan arkadaşlarımız hata yapmamak için ileri teknolojide kullanılan lazer metre ile çalışarak ofisinizin dizaynını daha harika yapmak için ellerinden geleni yaparlar. Kargası kurulan ofis bölmenin cam ve ahşap ölçüleri alınır. Net olarak alınmış olan cam ve sunta ölçüleri kesilir, daha önce kurulmuş olan bölme duvar kargası giydirilmeye başlanır. Öncelikle mdf renkleri müşterinin istediği renk olmasına çok dikkat ederiz. Mdf’ler daha önce kurulan duvar kargasın içine yerleştirilir camlar ve diğer malzemeler klips yardımı ile yerlerine montaj yapılır. Ofis bölme kapakları takılır ve siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Bölme duvar şirketleri seçerken lütfen dikkatli olun ofisinizde yapılacak duvarların sağlam olması çok önemli merdiven altı firmalara güvenip zaman kaybetmeyin ofislerinizi işinin ehli konularında uzman daha önce bölme duvar işleri yapmış ve sizlere referans gösterebilen firmaları tercih edin sağlam güvenilir ve işini zamanında teslim eden bölme duvar şirketleri tercih edin.
Çağrı inşaat kendinden emin Türkiye ve dünyada onlarca projeye imza atmış teknolojiye ayak uydurmuş İstanbul’da kurulan dünya markaları arasında yer alan bir tasarım firmasıdır. Son olarak İstanbul’un yüksek katlı binalarından ağaoğlu, koza plaza gibi çok katlı binalarda bölme duvar sistemleri uygulamış ve sizlerin beğenisi kazanmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Aksaray İski Binası Tamamlandı başlıklı makalemizde aksaray iski ofis bölme, bölme duvar ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye