FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Sistemleri Bursa

by / Salı, 28 Ocak 2014 / Published in Genel

Bölme Duvar Sistemleri BursaÜlkemizde son yıllarda uygulanan bir sistem olan bölme duvar sistemleri bkz: http://www.cagriinsaat.com/bolme-duvar-sistemleri farklı ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Mekanların belirli ölçülerde küçültülmesi ya da büyütülmesi için uygulanan bu sistemler kısa sürede kurulumları gerçekleştirildiği için zaman kaybı yaşanmadan monte edilebiliyor. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra kullanılan özel izolasyon malzemeleri sayesinde mekanlarda güçlü bir yalıtım sağlıyor. Firmamız Bölme duvar sistemleri bursa ili ve çevresinde verdiği hizmetler ile kapalı alanlarda belirli bir çerçeve içerisinde içsel oda, bölüm, ve sınıf bölme sistemlerini uzman ekip ve kadrosuyla olabilecek en kısa sürede kolayca uygulamaktadır. Bu bağlamda geniş ve ferah mekânlar sağlayan bölme duvar sistemleri 80 mm duvar kalınlığı ile mekânlarda ince bir bölünme sunuyor. Temizlik ve hijyen konusunda diğer bölme ünitelerine göre daha avantajlı olan bölme duvar sistemleri hafif yapısı ile binaya ek yük getirmeden uygulandığı alanlarda fonksiyonel bölünme sağlıyor.

Çağı inşat firmamız Bölme duvar sistemleri bursa ili ve çevresinde büyük iş merkezleri ve birçok şirkette modüler yapıya sahip olan bölme duvar sistemleri alanında başarılı birçok projeye imza attı. Yaşam ve çalışma ortamlarını keyifli çalışacak ortamlar haline getiren bölme duvar sistemleri alanında firmamız en kaliteli koşullar altında kendi ürettiği yedi farklı ürünle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Modüler yapısı sayesinde kolay kurulan ve modern bir bölme sistemi olarak tercih edilen bölme duvarlar mekanlarda gürültüsüz, sakin ve uygun ısı değerine sahip konforlu çalışma ortamı sunuyor. Bölme duvar sistemleri bursa ili ve çevresinde mevcut iş yerleriniz ya da yeni çalışma alanları oluşturmak için odalara ve bölümlere ihtiyacınız var ise aşağıdaki irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak, ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klasik tuğla ve beton kullanılarak yapılan duvarların yerine çağrı inşat firmasını tercih ederek dayanıklı malzemelerden ürettiği şık, kullanışlı, modern ve fark yaratan bir biçemde ofislere kavuşabilirsiniz. Uzman ekibimiz iş yerlerinize gelerek istenilen oda ve bölümlerin ölçüsünü alarak kısa sürede ofislerde ya da diğer kapalı alanlarda bölme duvar sistemleri uygulamalarını yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 80MM Ofis Bölme başlıklı makalemizde 80mm ofis bölme ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye