FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Tasarım

by / Perşembe, 30 Mayıs 2013 / Published in Genel

1993’te çıktığımız yolda hızla büyüyen firmamız sizlerin desteği ile bugünlere gelmeyi başardı.Şirket olarak prensiplerimiz arasında müşteri ile birebir anlaşma ve müşteri her zaman haklıdır politikası ile ilerlemekteyiz. Şirketimiz çağrı inşaat bölme duvar alanında kendini hızla geliştirdi ve sizin desteklerinizle büyüdü 1993’ten bu yana ofis bölme işlerinizde durmadan sizlere hizmet sunduk. Siz isterseniz derzli ofis bölme ister yatay ofis bölme veya yarım ofis bölme sistemleri yatay ofis bölme sistemlerini sizlere sunduk. Bu süreçte dünyada yeni çıkmış olan ofis bölme ve bölme duvar sistemleri ürünlerini sizlere sunduk. Ofis bölme fiyatları için büyük bir pazar oluşturduk yaptığımız her bölme duvar sistemi garanti altına aldık.

Yapılarınızın değerine değer kattık ofis bölme kurumsal firmalara yakıştığı gibi okul,otel,konferans salonları gibi büyük işletmeler içinde bir vazgeçilmez bir ürün oldu.Şirketimiz ilk bölme duvar imalatına geçtiği zaman demontable ofis bölme ürünleri piyasada yoktu o zamanlar ahşap ofis bölme veya plastikten kullanılan ofis bölme yapmaktaydık. Teknoloji geliştikçe bölme duvar sistemleri hızla değişim göstermeye başladı. Önceleri plastik ofis bölme yapılırken şuanda demontable bölme duvar yapılmaktadır. Bu sistem alüminyum kargasa bağlı olan mükemmel bir sistemdir.
Bölme duvar çağımızda ofislerde evlerde okullarda sıkça kullanılmaktadır ofisinize göre değişen bölme duvar sistemleri derzli ofis bölme,modüller ofis bölme,demontable ofis bölme ürünlerine göre değişmektedir. Ofis bölme kurulum yaparken tamamı ile müşterimizin görüşlerine saygı duyarak ofis bölme sistemleri uygularız.
Ofis bölme isteyen her müşteri kendi ofisine tarz yaratabilecek ürünleri inceleyip ona göre karar verirler örnek ofisinde kapalı bir alan yaratmak isterse dolu ofis bölme yani kapalı ofis bölme kullanmaktadır. Bazı ofislerde ise tam tersine güneş almak isteyen ofisler içinse yarım camlı ofis bölme bulunmaktadır. Ofisim hem kapalı hem güneş görsün isterseniz onunda çözümü var jaluzili ofis bölme, bu sistemde istediğiniz zaman ofis bölme içinde bulunan jaluziyi çevirdiğinizde ister güneş ışığı alabilir isterseniz güneş ışığını kesebilirsiniz ofis bölme tamamen sizin istediğiniz şekilde tasarlanır.

Arşiv için kullanılan ofis bölme sistemleri mdf gibi ürünlerle yapılır ofis bölme duvar sistemlerinde seçenek çoktur çünkü teknoloji geliştikçe yeni bölme duvar ürünleri piyasaya çıkmaktadır. Örneğin yeni ürün hareketli bölme duvar bunun en büyük örneklerinden biri bu bölme duvar sistemi yukardan ve aşağıdan iki adet ray ile kayarak açılıp kapanmaktadır.hareketli ofis bölme hastaneler,toplantı veya konferans salonlarının vazgeçilmez bir ürünüdür.
Çağrı inşaat bölme duvar sistemleri olarak sizlere her zaman dünyanın en kaliteli ofis bölme sistemlerini sunar sizden gelen öneri ve şikayetleri dinler sizi anlar en kısa sürede çözüm sağlarız. Bize ulaşmak çok kolay telefon numaralarımız Tel: 0212 659 35 00 – 0212 659 35 20 – 0542 605 78 56 – 0533 415 58 85 bizi her zaman arayabilir ve sorularınızı sorabilir bölme duvar hakkında kafanıza takılan cevapları bizden bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis İçi Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye