FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Çağrı İnşaat Değerli Müşterilerimiz

by / Perşembe, 03 Ocak 2013 / Published in Genel

Çağrı İnşaat Değerli Müşterilerimiz: Ofis tasarımlarınızı yaparak size en modern mekanlara sahip olma imkanı sunan çağrı inşaat, içine bölme duvar, seperatör bölme duvar, ara bölme ürünlerinin dahil olduğu çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çağın getirdiği yenilikleri takip eden ekibimizle birlikte dünyada ortaya atılan her fikri, yapılan her yeniliği sizler için değerlendirerek, size ne kadar huzurlu, konforlu ve modern mekanlar sunabileceği kaygısıyla çalışan firmamız, bugüne kadar yapmış olduğu işleriyle de ofis bölme,bölme duvar ve ara bölme sistemleri konusundaki hünerlerini siz müşterilerimizin beğenilerine sunmuştur.

Diyelim ki yeni bir ofis yaptırdınız ve ara bölme veya bölme duvar konusundaki kararınızı bizden yana kullandınız. Öncelikle bizi keşif için arıyorsunuz. Sizden kesinlikle hiçbir ücret talep etmeden gelip ofis bölme için keşfimizi yapıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda profesyonel çizim programlarımızda ofis tasarımımızı modelleyerek size bir ön taslak olarak sunuyoruz. Eğer ki sizi mutlu edecek bir sonuç ortaya çıktıysa sizin de onayınızla ustalarımız tarafından en kısa zaman içinde ofis bölmeleri montajı yapılıyor. Bizlere ulaşmak çok kolay ister telefon açıp isterseniz bir mail atın sizlere hemen ulaşalım.

Bir önceki yazımız olan Büro Bölme Duvar Sistemleri başlıklı makalemizde ara bölme, büro bölme duvar ve büro bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye