FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Duvar

by / Salı, 09 Nisan 2013 / Published in Genel

Duvar Nedir

Duvar nedir nasıl yapılır duvar aslında çok geniş bir alandır. bizim bahsetmiş olduğumuz tamamen doğal bir ürün olan demontable bölme duvar sistemleridir. Duvar genellikle sıradan duvar, cephe üst ile ilgili. Ama geleneksel duvar ile duvar en ağır ekipman tasfiye olmasıdır farklıdır, “duvar” tekrar kullanılabilir anlamına gelir! Duvar alanı bileşeni olmayan bir taşıyıcı duvarlar bölünmüş alanlara verilen isimdir. Farklı kesim kapalı duvar yapısı, duvar, konumu sabittir, en hareket edemez; ayrılmış alanı bağlantılı olabilir, örneğin, bir kapıyı açmak için.

Duvar hafif, yüksek mukavemetli, orta duvar kalınlığı, kurulumu kolay, yeniden kullanılabilir ve gürültü hem, nem, yangın, çevre koruma ve diğer özellikleri. Duvar alanı bileşeni olmayan bir taşıyıcı duvarlar bölünmüş, farklı şekillerde duvar yapısının tipi blok duvar Çıtçıt duvar, sac duvar üç kategoriye ayrılabilir. Tuğla duvar sıradan kil tuğla, boşluklu tuğla, gaz beton bloklar, cam tuğla, vb yığma yapılmış toplu olmayan taşıyıcı duvarlar. dikey kaburga duvar çerçeve ve zemin metal örgü, sac duvar ince ara çıta alçı duvar sıva duvar bitirme , hafif çelik ejderha kemik alçıpan duvar levha (plaka) duvar duvardan kartı aksamını parçalarını bölme duvar işleri proje ince ara kurulum işleri, duvar malzemeleri fabrika üretim, hızlı montaj alanında hızla üretim verimliliğini artırabilir.

Bölme duvar malzeme ses yalıtımı, ısı yalıtımı, yangın geciktirici, nem ve diğer şartları elde edilebilir, iskelet duvar çalışır çelik salma, ahşap salma iskelet, alçıpan, yapay ahşap, çimento sunta duvar kullanılır.

Bölme duvar genellikle ofislerde ses ısı ve izalasyon sağlar peki bölme duvar sistemlerinin diğer özellikleri nelerdir.

  1. Binaya yük getirmeyen tek sistem bölme duvar sistemidir.
  2. Hızlı ve pratik kurulum sağlayan tek ürün yine bölme duvar sistemidir.
  3. Bölme duvar istenilen renklerde üretilebilir
  4. Çevre dostu bir ürün olan bölme duvar bütün belgeleri bulunur.
  5. Bölme duvar montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.
  6. Bölme duvar en önemli sökülüp takılabilir özelliğinin olmasıdır
  7. bölme duvar sistemleri kullanımı pratik ve kolaydır
  8. duvar mekanlarda kullanışlı ve ferah ortamlar oluşturması
  9. Bölme duvar sistemleri ekonomiktir kendi içinde olan diğer ürünlere nazaren bölme duvar fiyatları çok uygundur.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde bölme, bölme duvar ve bölme duvar nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye