FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Elif Plastik Bölme Duvar

by / Pazartesi, 07 Ocak 2013 / Published in Genel

Elif Plastik Bölme Duvar: Şirketimiz çağrı inşaat bölme duvar 2013 yılında referanslarını hızlı çoğaltmaya devam ediyor. Elif plastik ambalaj çözümlerinde kalitesi ile dünya çapında bilinen ve tercih edilen tedarikçilerden biridir kurulduğu 1972 yılından beri hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren elif plastik ambalaj pazarındaki liderliği hizmet sunduğu çok uluslu tanınmış markalar tarafından da tescillenmiştir. (  www.cagriinsaat.com )

Elif’in gerek mimarisi, gerek alt yapısı, gerekse de teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünyanın en önemli üretim tesislerinden biri olan fabrikası 55.000 m2’si tek çatı altında toplanmış kapalı alan olmak üzere, 110.000 m2 toplam alanı kaplar. Elif yılda yaklaşık 50.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Merkezi Türkiye’de bulunan elif’in uluslararası faaliyet ağı, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırılmıştır. Elif, bilimsel bir şekilde yürütülen işbirliği ve yenilikçiliği sayesinde farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş en yüksek kalitede ürünler ve benzersiz bir hizmet sunar.

Elif plastik bölme duvar dünyanın en önde gelen firmaları ile çalışmaktadır bizler çağrı inşaat olarak elif plastik ofislerinde bölme duvar, ofis bölme sistemleri işlerini sorunsuzca bitirerek teslim ettik. Elif plastik bölme duvar sistemleri konusunda yatay camlı ofis bölme duvar sistemleri kullanıldı yaklaşık 600 m2 demontable bölme duvar yapıldı. Sizlerde çağrı inşaat bölme duvar yani bizlerle çalışmak isterseniz bize mail veya telefonla ulaşabilirsiniz. (  www.cagriinsaat.com )

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Ürünleri başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve camlı bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye