FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Jaluzili Ofis Bölme

by / Perşembe, 20 Aralık 2012 / Published in Genel

Jaluzili Ofis Bölme :

Jaluzili ofis bölme ülkemizde son zamanlarda hızla yaygınlaşan bir üründür.jaluzili ofis bölme duvar sistemleri genellikle 2 cam yani çift camlı bölme duvar sistemleri arasında kullanılmaktadır.isterseniz sizlere nedir bu jaluzili ofis bölme anlatmaya çalışalım jaluzili ofis bölme nedir jaluzili ofis bölme sistemleri nasıl yapılır jaluzili bölme duvar sistemleri ofis içi özellikleri nelerdir ve jaluziler hakkında bilgi verelim.

Jaluzi, ithal bir üründür. Ülkemizde yerli olarak da üretilmektedir. 16 ve 25 mm. ve 50 mm. genişliğindeki alüminyum şeritlerin merdiven şeklinde dokunmuş iplere dizilerek üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk marifetiyle 180 derece aşağı ve yukarı eş zamanlı hareket ettirilerek ışıkdan istediğiniz kadar yararlanma olanağı verir.Jaluzilerde renk seçenekleri düz renk jaluzi ana ve ara renkler olmakla beraber, ahşap görünümlü jaluzi çeşitleri ve üzerinde delikler bulunan perfore jaluzi adı verilen delikli jaluzi çeşidide ayrı bir seçenektir.Delikli ferfore jaluziler kapatıldığında flu bir görüntü elde edilir şık bir görünümü vardır.

Bir önceki yazımız olan Tümden Camlı Ofis Bölme başlıklı makalemizde ara bölme duvar, büro bölme sistemleri ve müdür odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye