FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Kocaeli Bölme Duvar Ford Otosan

by / Pazartesi, 30 Eylül 2013 / Published in Genel

Kocaeli Bölme Duvar Ford Otosan

Türkiye’nin ilk otomotiv şirketi olan ve koç grubuna ait olan kocaeli izmit’te bulunan,  Türkiye’nin en büyük sanayi fabrikası olan ford otosan kocaeli fabrikası bölme duvar sistemleri başarı ile tamamlandı.

Bölme duvar sistemleri konusunda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren İstanbul çevresinde bölme duvar işinde bir numara olan çağrı inşaat sanayi devi ford otosan gölcük tesislerinde yaptığı bölme duvar çalışmalarını başarı ile tamamlayarak teslim etti. Ağırlıklı olarak yatay ofis bölme sistemlerinin kullanıldığı ofislerde çağrı merkezleri için 17 adet seperatör bölme duvar yapıldı. Ahşap renkleri olarak mavi ve beyazın tercih edildiği ofislerde jaluzi gri renklerde tercih edildi. Ford otosan kocaeli gölcük fabrikasında yapılan bölme duvar 80 cm bölme duvar profilleri ile tamamlandı.

Kocaeli ilinde daha önce yapmış olduğumuz ofis bölme duvar sistemlerine bir yenisini daha ekledik. Bölme duvar sistemlerinde uzman olan firmamız tam 20 yıldır sizlerin güveni sayesinde bu günlere geldi. Çağrı inşaat bölme duvar yaptırdığınız her ürün 2 yıl boyunca garantimiz altındadır.

Bir önceki yazımız olan Yazıhane Bölme Duvar başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve ofis bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye