FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Modüler bölme duvar sistemleri

by / Perşembe, 12 Aralık 2013 / Published in Genel

Modüler bölme duvar sistemleri: ofis ve iş yerlerinde gereklilik duyulan tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, sağlamasının yanı sıra hızlı montaj ve demontaj, özelliği sayesinde ferah çalışma ortamı yaratılmasına yardımcı olur. alüminyum ve çelik profillerden oluşan yapıları ile beton duvar bölme sistemlerine göre çok daha hafif olduğundan bina yükünü azaltır.çağrı inşatın kendi bünyesİnde üretimini yaptığı , modüler bölme duvar sistemleri ölçüleri, parça ve modül tiplerinde kullanılan doğal ahşap kaplama, lam inat ve mel amin gibi çok çeşitli ürün kategorileri ile kişiye özel, işlevsel ve modern görünümlü çalışma alanları yaratan, ileri teknik detayların hakim olduğu bir sistemdir.

Modüler bölme duvar sistemleri, ofis ve iş alanlarında gereklilik tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, sağlamasının yanı sıra hızlı montaj ve demontaj, özelliği ile rahat ve çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.alüminyum ve çelik profillerden meydana gelen konstrüksiyon yapısı, vinil kaplı alçıpan ve melamin gibi modüler bölme ürün seçenekleri ile beton duvar bölme ünitelerine göre çok kolay çözümler sunarak bina yükünü azaltmaktadır.80 mm gibi çok ince kesit modülleri ile ofis dekorasyonuna önemli katkılar sağlayan modüler bölme duvar uygulamaları ferah ve konforlu iş ortamları yaratılmasına imkan sağlıyor.

Değişime uygun saydam kesitleriyle ışığın akışının mekanın geneline aydınlık bir hava sağlayan modüler bölme duvar sistemleri yapısal özellikleri nedeniyle firmalara birçok farklı kazanç sağlar. Özellikle yüksek hacimli alanlarda çoklu kullanım sunan modüler bölme duvar bölmeleri ayrıca aynı mekan dahilinde bireysel alanlar yaratılmasına yardımcı bir sistemdir. Bu ince detaylar ile dizayn edilmiş olması modüler bölme duvar sistemlerinin hafif olmasını sağlıyor, bu da binaya ekstra bir yük etkisi yapmıyor. Alçıpan duvar veya malenin panel gibi farklı uygulamalarının yanı sıra çelik konstrüksiyonlu ve alüminyum profilden üretilmiş uygulamaları da mevcuttur. Montaj öncesi ve sonrasında uygulama yapılan alanda herhangi bir değişiklik ve tadilat gerektirmediğinden alanında uzman elemanlarımız tarafından oldukça kısa bir sürede montaj yapılır. Sunduğu tüm bu avantajların yanı sıra uzun süre kullanıma uygun dayanıklı ve son derece ekonomik bir seçimdir.

[gal zoom=”enabled”][gal_item tooltip=”modüller bölme duvar sistemleri”]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/panel-bölme-duvar-2.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=”modüller ofis bölme duvar”]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/ofis-panel-bölme.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=”tek cam modüller bölme duvar sistemleri”]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/alüminyum-ofis-panel-bölme.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=”modüller ofis bölme sistemleri”]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/09/bölme-duvar-sistemleri-4.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=”tek cam modüller ofis bölme”]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/Şeffaf-tek-camlı-bölme-duvar.jpg[/gal_item][/gal]

 

Bir önceki yazımız olan Panel Bölme başlıklı makalemizde panel bölme ve panel ofis bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye