FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Duvar Doğruları

by / Perşembe, 04 Nisan 2013 / Published in Genel

Ofis Bölme Duvar Doğruları

Ofis bölme duvar konusu aslında geniş bir konudur insanlar ofis bölme duvar yaptırırken bölme duvar fiyatlarını inceler fakat ofis bölme fiyatları içinde en kaliteli olan sistemler araştırılmalıdır. Bizler sizler için bölme duvar fiyatları,ofis bölme fiyatlarını araştırmasını yaptık. Aslında bölme duvar ve ofis bölme sistemleri fiyatları kalite kalite değişmektedir. Örneğin en kaliteli bölme duvar açık ara ile demontable bölme duvar sistemleri ‘dır. Çağrı İnşaat sizlere her zaman en kaliteli bölme duvar sistemleri çözümlerini sunar.

Ofis bölme duvar son dönemlerde binalarde ve evlerde olmazsa olmaz bir işlemdir. Yazın serin serin oturmak, kışın ise daha güzel ısınmak için binalara yapılan bir sistemdir. Son dönemlerde binalara yapılan bu ofis bölme duvar ofislerde ve konutlarda büyük bir önem verilmiştir.
Ofis bölme duvar sadece serinlemek ve yeterince ısınabilmek değil, büyük olan odaları ayırmak içinde kullanılır.ofis bölme sistemleri ısınmada harcanan enerjiyi azaltmak içinde önemli bir sistemdir. bölme duvar sistemleri yapılan ofisler ısı yalıtımının etkisiyle doğalgaz faturaları düşürülebilir.
Bölme duvar çevre kirliliğinin önlenmesi, sağlıklı, rahat ve güzel bir yaşamın, kaliteli bir hayatın başlangıcı olup ofis şartlarının olmazsa olmazı arasında yer alan bir bölme duvar ürünüdür.
Bölme duvar sistemleri yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılır ofis bölme duvar yapılan ofisler ısınma harcamalarında % 50 civarında bir tasarruf sağlanabiliyor.
Bölme duvar hemen hemen bütün ofislerde gerekli olan bir sistemdir ofis bölme sistemlerinin birçok modeli vardır. görselliğin yanında ofis bölme sistemlerinin ofise ve çalışana yararları saymakla bitmez isterseniz biz sizlere

 • ofis bölme duvar sistemleri hakkında doğruları anlatmaya çalışalım
 1. Bölme duvar geleneksel duvar çözümüne oranla duvar bölme sistemleri daha işlevsel, montajı hızlı kaliteli ve ekonomiktir.
 2. Ofis bölme çözümleriyle ofis mobilyalarını kolay ve hiçbir sorun olmadan yerlerini değiştirebilirsiniz veya taşıyabilirsiniz.
 3. Ofis bölme sistemleri çalışma mekanında değişik bir estetik ve prestijlik sağlar.
 4. Ofis bölme duvar sistemleri elektrik, bilgisayar, haberleşme, kablo altyapısının problemsiz geçmesini sağlar.
 5. Ofis bölme sistemleri oldukça hijyeniktir. panel bölme duvar ve cam yüzeyi silinebilir.
 6. Ofis bölme sisteminde kullanılan profiller bakteri olmayacak tarzda dizayn edilmiştir.

BÖLME DUVAR YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

 1. Bölme duvar ölçüsü kesin olarak alınır. Bölme duvar yapılırken sıfır hata ile çalışmak için en önemli noktadır.
 2. Bölme duvar yapılacak alan çırpı ile düzenlenir.
 3. Bölme duvar montajı yapılırken en az cm ve üzeri vidalama sistemi kullanır.
 4. Ofis bölme duvar sistemleri en kaliteli malzeme olan 80mm alüminyum bölme duvar profili ile yapılmalıdır. Bu sistem sadece çağrı inşaat bulunmaktadır. Derzli bölme duvar veya modüller bölme duvar sistemleri içinde plastik ve galvaniz bulunmaktadır.
 5. Müşteri ofis bölme duvar sistemleri yaptırırken bölme duvar ısı yalıtım isteniyorsa bölme duvar fiyatları içine artı olarak eklenir.

Bölme Duvar Resimleri ve Ofis Bölme Resimlerini İnceleyebilirsiniz. Ayrıca ofis bölme fiyatları ve bölme duvar fiyatları konusunda daha geniş bir bilgi için 0212 659 35 00 Aramanız Yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Montajı başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme montaj ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye