FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölmeler

by / Çarşamba, 26 Aralık 2012 / Published in Genel

Ofis Bölmeleri

Ofis bölmeleri günümüz çalışma ortamlarında ısı ve ses kontrolünü sağlar ofis bölmeleri geleneksel tuğla bölme duvar veya taş bölme duvar sistemleri göre daha hafiftir ofis bölmeleri yaparken herhangi bir yapısal proje veya ruhsat almanıza gerek yoktur.Ofis bölmeleri fiyatları aslında değişmektedir ofis bölmeleri 4 veya 5 çeşit ürün bulunmaktadır bu çeşitler yarım ofis bölmeleri yatay ofis bölmeleri tam camlı ofis bölmeleri gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Çağrı inşaat tarafından özel olarak dizayn edilen ofislerde çalışmak daha çok verim almak demektir çağrı inşaat ofis bölmeleri ise görenlerin sohbetlerine konu olacak tasarımlar üretir. işletmenize özel bir iç tasarım veya ofis bölme sistemleri yaptırmadan evvel çalışacağınız firmaya fikir vermesi için daha önce yapmış olduğumuz ofis bölme sistemleri veya ara bölme sistemlerini sizin daha önce yaptığımız projeleri görme imkanları vardır. Bölme duvar sistemleri çalışma mahalleri arasında mükemmel ısı, ses izolasyonu sağlar. her türlü tesisat geçişine olanak verir.

Çağrı inşaat Türkiye de en önde firmaları ile çalışmış ve gerçekleştirdiği ofis bölme duvar sistemleri,ara bölme sistemleri,büro bölme duvar sistemleri ile harika tasarımlar çıkarmıştır.Bölme duvar sistemleri uygularken hayal gücünü zorlayan çağrı inşaat çalışmaları ile tanışmak için bizleri aramanız yeterli. ara bölme sistemleri İstanbul başta olmak üzere Türkiye de ve Orta doğu ülkelerinde birçok projeye imza attık.

Ara bölme modüler ve demontable bölme duvar, ofis bölme ve cam bölme sistemleri üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir daha fazla bilgi için cagriinsaat.com . Modüler ofis bölme duvarlar hem fonksiyonellik sağlar, hem yapınızın estetiğini artırır. bölme duvar çözümlerine oranla demontable bölme duvar sistemleri çok daha işlevsel, montajı hızlı, kaliteli ve ekonomiktir. ofis bölme duvar sistemleri kolayca sökülebilir ve yapılmak istenen değişikliklerle sorunsuzca tekrar monte edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Ara Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme duvar, ara bölme duvar sistemleri ve büro bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye