FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Enka holding bölme duvar sistemleri başarı ile tamamlandı.

Bundan kısa bir süre öncesine kadar ofisler çok daha derme çatma bir görünüm sergiliyordu. Çalışanların birbirlerinden etkilenmemeleri ve dikkatlerinin dağılmaması için maalesef oturma düzenleri son derece yanlış bir şekilde konumlandırılırdı. Oysa şimdilerde ofislerin tamamı gayet modern bir görünüm kazanmış durumda. Çünkü ilerleyen teknoloji ile birlikte hem çok daha şık bir görünüm alan hem de fiyatları bir hayli gerileyen ara bölme modelleri beklentileri maksimum düzeyde karşılayabiliyor. Ofislerde mevcut olan atmosferi dağıtmadan şıklık ve modernlik kazandıran bu ürünlerin epey popüler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yeni modeller şıklıklarıyla göz kamaştırıyor.

Bölmelerde pek çok malzeme kullanılabiliyor. Bu yüzden hafif ve dayanıklı olan malzemelerin kullanıldığı tasarımlar diğerlerine nazaran çok daha fazla ön plana çıkabiliyor. Örneğin alüminyum bölme duvar kullanılarak üretilen modeller veya bir bölümü şeffaf plastikten üretilen tasarımlar usun süredir revaçta. Ancak bu tasarımlara alternatif olabilecek değişik modellerin de son yıllarda öne çıktığını söyleyebiliriz. Bu tasarımlar ofis çalışanları için de enerji veren bir hava yaratabiliyor. Sıradan ve düz bir bölme yerine daha dinamik bir imaj çizen modelleri tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Renklendirilmiş olan modellerin bir hayli ön plana çıkmasının bir sebebi de çok büyük alanlarda ara bölme kullanımının yaygınlaşmasıdır. Ofisteki değişik birimlerin kullandığı alanları birbirinden ayıran farklı renkler, estetik açıdan göz yormayan bir ayrım yapılmasına olanak tanıyor. Siz de seçimlerinizi şayet çok sayıda çalışanın olduğu bir ofis için yapıyorsanız renkli olan modelleri göz önünde bulundurabilir, bu tasarımlara öncelik tanıyabilirsiniz.

En beğenilen modellerden bir diğeri de tamamen cam ofis bölme  duvar olan ancak desenlerle hareketlendirilmiş olan bölme dir. Bu ürünler genellikle çok sayıda kullanılmadığı ortamlarda şık bir hava yaratabiliyor. Ancak bu modeller son birkaç yılda ön plana çıkmaya başladı. Her yıl ara bölme kataloglarına yeni tasarımlar eklendiği için bu modellerin popülerliklerini ne kadar uzun süre koruyacakları şimdilik bilinmiyor. İnternet aracılığı ile modellere göz gezdirdiğinizde siz de kendi ofisleriniz için sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Bizleri çağrı inşaat bölme duvar aradığınızda size en yetkili arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır.

Enka holding bölme duvar sistemleri

Enka holding bölme duvar sistemleri

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye