FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Seperatör Bölme Fiyatları

by / Çarşamba, 17 Nisan 2013 / Published in Genel

Seperatör Bölme Sistemi Fiyatları

Geçtiğimiz günler de bire bir eğitimle seçkin öğrencilere özel eğitim hizmeti sunan MATHOUSE BAHÇEŞEHİR bölme duvar ve seperatör ofis bölme uygulamalarını başarıyla tamamladık.
Bölme duvar, bize duyulan güveni bir kez daha sarsmadan müşteriye verilen güvenle “işimizin arkasındayız” dedik.Sağlamış olduğumuz özgüvenle müşterimizden bir sonraki bölme duvar,ofis bölme ve seperatör bölme için uygulama sözü aldık.
Uygulamalarımız için zemin kaplamaya bağlı kalarak yarım camlı bölme duvar ve seperatör bölmeler de kullanılan ahşaplarımız da renk uyumuna dikkat ettik ve uyumsuzluk önüne geçtik.Sayın Bülent Bey’in öğrenci dikkatini dağıtmamak ve ders adaptasyonunu sağlamak için bölme duvar içine cam görselin de mat cam uygulanması isteğini dikkate alarak uygulamalarımızı başarıyla gerçekleştirdik.
Geleceğe daha aydınlık ve başarılı bir çalışma ortamı , işinin erbabı ustalarımızla layikiyle şantiye teslimi yapmak ümidiyle. cagrriinsaat.com

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Özellikleri başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme duvar ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye