FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Seperatör Ofis Bölme

by / Salı, 02 Nisan 2013 / Published in Genel

Seperatör Ofis Bölme – Kısa Bölme Duvar :

Çalışanların sayı bakımından yoğun bulunduğu ve gürültü kirliliğinin fazla olduğu iş alanlarından birisi olan Ofisler, iş yeri bazında sayısı en çok olan ve genellikle kiralanarak kullanılan alanlardır. Kendinize ait olmadığından ötürü, dönem dönem taşınmak zorunda kaldığınız ve her yeni adresi kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizayn etmeye mecbur olduğunuz mekanlardır. Bu nedenle de pratik ve geri dönüşümü olan çözümlerle dekor etmeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dönüşüme tabi tutmanız şarttır. Bunu en iyi başaran yapı sistemlerinden bir tanesi de bölme duvar sistemleri ‘dir.

Ofis bölme yada alüminyum bölme duvar karkas ile yapılan bu uygulamalar; kolay montaj özelliği, geri dönüşüm imkan, kısa sürede faaliyete geçirme şansı ve ekonomik fiyatları ile oldukça avantajlı olan bölme duvar çözümleridir. Daha etkili anlatabilmek ve net bir şekilde anlamanızı sağlamak için maddeler halinde aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Konutlardan ziyade, iş alanları, kamu kurum ve kuruluşlarda alanları uygulanan alüminyum bölme duvar panelleri, sahip olduğu pek çok özellik bakımından oldukça sık başvurulan ve öncelikli tercih sebebi olan yapı sistemlerindendir. Ofis, hastane, havalimanı ve call center gibi alanların bölünmesi için ideal olan; kolay uygulama, ekonomik maliyet, alandan tasarruf ve yalıtım özelliklerinin hepsine aynı anda sahip olan alüminyum ofis bölme uygulamaları, geri dönüşüm özelliği ile de ayrıca ekonomik ve artı çözüme sahip yapı malzemesidir. Çoğu zaman kiralık olarak kullanılan büro ve iş yerlerinin istediğiniz gibi bölünerek ihtiyacınız olan alanları sağladığı gibi başka bir yere taşınacağınız vakit sökülüp yeni mekanlara da montaj imkanı tanıyan ve bu işleme defalarca kez uyumlu yapısı bulunan alüminyum bölme duvar sistemleri çözümleri, farklı formlarda yeniden tasarlanmaya da fırsat verir.

Ofis bölme uygulanacağı alanların özelliklerine göre değişik form ve renk seçenekleri bulunan, kolay temizlenme özelliklerine sahip, leke tutmayan ve bakteri barındırmaz özellikleri ile son derece kullanışlı olan alüminyum ofis bölme paneller, ayrıca deforme olmaz ve bakım gerektirmeyen yapısı ile kolay kullanım avantajı sağlar. Yangın anında alev almayan, deprem esnasında da düşük tonajı ile ekstra tehlike yaratmayan bir sistem özelliğine sahiptir. Pek çok açıdan avantajı bulunan ve son dönemlerde en çok başvurulan bölme çözümlerinden olan alüminyum ofis bölme sistemleri çeşitleri, bizimle daha da avantajlı olmakta, her yönden size büyük getiri sağlamaktadır. Bölme duvar birinci sınıf malzemeyi, uzman işçilikle buluşturan ve usta ellerde yorum katan firmamız, alüminyum bölme duvar firmaları arasında, verdiği hizmetlerle tercih önceliği oluşturmakta ve müşteri potansiyelini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Ofis Bölme Özellikleri

  • Ofis bölme, demontable veya modüler ve portatif özelliklere sahip olmasından ötürü her alan için değişik ölçülerde uygulanabilme özelliklerine sahiptir ve geri dönüşümü mümkündür.
  • Ofis bölme sistemleri metal, çoğunlukla da hafif olmasından ötürü alüminyum karkas üzerine uygulandığından ötürü deforme olmaz ve paslanma yapmaz.
  • Ofis bölme Paneller halinde üretilmesinden ötürü stoklarda hali hazırda mevcuttur ve montajı son derece kolaydır. Bu nedenle kısa sürede uygulanarak hizmete sunulur.
  • bölme duvar zemine harç yada çimento ile değil de montaj sureti ile uygulanmasından ötürü inşaat kirliliği oluşturmaz.
  • ofis bölme, sahip olduğu kanallar sayesinde ortada kablo, boru gibi inşaat araçlarını gizleyerek daha muntazam alanlar oluşturur.
  • Ofis bölme sistemleri, ses yalıtımı sağlamasından ötürü, gürültüleri içeri geçirmeyerek daha sakin ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturur.
  • Bölme duvar, portatif yapısı ile sökülüp takılarak mekanların tekrar önceki haline getirilmesine olanak sağlar. Bu durum da en çok mal sahiplerinin işlerine yarar.
  • Bölme duvar faydaları saymakla bitmeyen, maddeleri uzayıp giden büro bölme sistemlerin tamamen duvar görünümünde olduğu gibi, komple yada yarım cam olarak da uygulanan, ses ve ısı yalıtımı sağlayan yapı malzemesidir ve iş yerinin disiplinini ve huzurunu sağlamada son derece etkili bir çözümledir. Firma bünyesinde bulunan mimarlar tarafından tasarlanarak yine bizzat kendi fabrikalarımız da imal edilen bu ürünleri, alanında uzman personellerimiz ile montajlıyor ve devamında bir yıl garanti sunuyoruz. Satış sonrasında sağladığımız ve sürekli sağlamaya devam etme sözü verdiğimiz teknik destek imkanı ile sorunsuz bir uygulama ve uygulama sonrası dönem vaat ediyoruz. www.cagriinsaat.com

Bir önceki yazımız olan OfisBölme-BölmeDuvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye