FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Veksan Bölme Duvar

by / Pazartesi, 13 Mayıs 2013 / Published in Genel

Türkiye aydınlatma sektörünün lideri veksan elektrik bölme duvar sistemlerinde bizleri seçti ülkemizin en kaliteli firmaları arasında elektrik ve aydınlatma işlerinde lider olan veksan elektrik bölme duvar sistemleri için bizleri tercih ettiği için şimdiden teşekkür ederiz. Geçen hafta başlanan kısa bölme duvar sistemleri başarılı bir şekilde tamamlanıp teslim edilmiştir.

Ofis alanlarının personel için daha kullanışlı ve müşteriler içinse çok daha şık bir hal almasını sağlayan bölme duvar sistemleri, kullanışlı yapısıyla olduğu kadar dayanıklılığıyla da işletme sahiplerinin ilk tercihidir. Örme duvar uygulamaları ile kıyas dahi götürmeyecek kadar çok fazla avantajı bulunan bölme duvar sistemlerinin hafif yapısı bina yükünün de artmamasına neden olur. Bu nedenle bu duvar üniteleri hemen her yapıda kullanılabilir ve şıklığıyla ofis ortamlarının görkemli bir tasarıma sahip olmasını sağlar. Çalışma alanlarında farklı gereksinimlere esnek kullanım imkanı ile en uygun çözümü sunabilen bu bölme ünitelerinin hafif yapısı dayanıklı olmalarına engel oluşturmaz. Zira çelik ya da alüminyum profillerle yapısı desteklenebilen ve bu şekilde çok daha yüksek mukavemet sunan bölme sistemleri, her işletmenin gereksinimlerini karşılayacak kadar geniş tasarım ve malzeme çeşitliliğine sahiptir.

Farklı tip ve ölçülerle üretilebilen bölme sistemleri her genişlikte ofis alanına uygulanabilir ve hızlı montaj imkanıyla da işlerin aksamamasını sağlar. Doğru ekiple çalışılması halinde hızlı bir şekilde montajlanan sistemler aynı şekilde zarar görmeden sökülebilir ve taşınma gibi durumlarda yeni adreste de kullanılabilir. Tümden cam uygulamalardan ahşap veya alçıpan profillere birçok farklı malzemeden üretilebilen duvar üniteleri, ihtiyaçlara göre renkli ya da kumlu cam gibi yüzeylerin de bölme ünitesine dönüşmesini sağlayabilir. Zeminden başlayarak tavana kadar uzanan cam yüzeyler ışığı engellemediğinden, ferah bir ofis ortamına sahip olmak isteyenler tercihi bu yönde kullanabilir. Dışardan görünmesi istenmeyen depo ya da arşiv odası gibi yerlerde ise dolu ara bölmeler kapalı bir alan oluşturacak şekilde uygulanabilmektedir.

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre onlarca farklı tasarımlar ve yüzlerce farklı renk seçeneğiyle sunulan duvar bölme sistemleri ile şık görünen bir ofis dekorasyonu tasarlamak çok daha kolay bir hale gelmektedir. Ofis alanlarının daralmamasını sağlayacak kadar ince olan bu üniteler, kullanım alanından azami şekilde faydalanma imkanı sunmaktadır. İlk maliyetine bakıldığında düşük fiyatları ile dikkat çeken ofis bölme, sistemleri, çok dayanıklı olduğundan dolayı seneler boyunca kullanılabildiği için uzun vadeli olarak bakıldığında da en ekonomik seçenektir.

Bir önceki yazımız olan Cam Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve büro bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye