FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Ücretsiz Keşif

by / Pazartesi, 28 Ocak 2013 / Published in Genel

Çağrı inşaat olarak, ofis bölme, bölme duvar, ara bölme sektöründe projelendirme ve sunum ücretsiz olarak hizmet veriyoruz.

Bölme duvar, oldukça geniş bir sektördür çok fazla miktarda renk şeçenekleri sağlanabilen bu ürünlerde aynı zamanda tek bir ofis bölme birkaç farklı dolgu malzemesinin kullanılabilir olması sayesinde, gerek detay çözümlemelerinde, gerekse estetik uygulamalarda hareket kabiliyeti oldukça artmaktadır.

Bölme duvar sistemleri saç profil kesinlikle kullanılmaz bölme duvar iç yüzeyi ve bölme duvar görünümü tamamıyla alüminyum bölme duvar kullanılmaktadır.

Ofis bölme konularında uzmanlaşmış teknik personeli ve montaj ekipleriyle yıllardır kazanmış olduğu deneyim ve birikimleri üretimden bölme duvar montaja ve montaj sonrası desteğe kadar her aşamada kalitesinden ödün vermeden siz müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.

Üretmiş olduğumuz bölme duvar kalite standartlarından ödün vermeden üretmekteyiz. Yerli bölme duvar üreten şirketimiz yüzde yüz türkiye de üretilen alüminyum bölme duvar sistemlerini kullanmaktayız.

Tüm “ofis bölme” ” bölme duvar” çalışmalarınızda bizi tanımadan ve referanslarımızı incelemeden karar vermeyin.

Deneyimli çalışanlarımızla her türlü ” ofis bölme duvar” projesini kaliteli bir şekilde tamamlayabiliriz. Bölme duvar veya ofis bölme sistemleri alırken kalite belgesi olmayan ürünleri kullanmayınız. cagriinsaat.com

Bir önceki yazımız olan Hareketli Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve Hareketli Ara Bölme Duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye