FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Alüminyum Bölme Duvar

by / Perşembe, 17 Ocak 2013 / Published in Genel

Alüminyum Bölme Duvar Sistemleri:

Alüminyum bölme duvar veya diğer adıyla alüminyum ofis bölme nedir nasıl yapılır inceleyelim.Alüminyum bölme duvar ve cam bölmeler için jaluzili cam ofis bölme gibi alternatifler sunmaktayız bölme duvar sistemleri taleplerinizin projelendirilmesi ve montajı deneyimli ekibimiz tarafından ölçüsü alındıktan sonra görsel çizimler yapılır sonra müşteriye arz edilir. Ofis bölme paneller birkaç çeşit malzeme ile üretilmektedir öncelikle ofis bölme, ürün olarak en gerçekçi renk ral 9006 gri renktir ana konstruksion metal üzeri elektrostatik toz boyadır, 2 standart renk var metalik gri ral 9006 ve standart veya müşteri isteğine bağlı ofis bölme renklerinden biri seçilir.

Alüminyum ofis bölme, diğer tercih çeşitli renklerde ahşap desenli panel levhalar panel ölçüleri mekanı ve tasarıma göre değişmektedir ofis bölme, içlerinden tesisat döşemek aydınlatma ayarlamaları yapmak, bazı bölümleri tam kapalı oda şeklinde, bazı bölümleri yarı kapalı ofis bölme olarak yapmak gayet kolay olmaktadır. Ofis bölme sistemleri içerisinde uygun fiyatlı ve pratik çözümlerden birisi de çift cam arası jaluzi ofis bölme sistemleridir.
Ofis bölme duvar sistemleri genellikle büyük ofisleri şık dekoratif göstermek için ısıyı ve sesi korumak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Ofis bölme duvar sistemleri açık ofis olarak kullanılan alanlarda ısıtma, soğutma, ışık gibi gereksinimleri bir arada kullanabilmek için tercih edilen tavana kadar olmayan bölme duvarlardır yüksekliği genellikle 1,60 civarındadır fakat müşteri isteğine göre değişmektedir.

Alüminyum bölme duvar ürünlerini müşterilerimizin zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarlıyoruz ve kalite standartlarına ( ıso 9001 – tpe ) sadık kalarak üretiyoruz ofis bölme, ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle iletişime geçerek ofisinizde yeni bir havaya dönüştürebilirsiniz. Alüminyum ofis bölme, ofislerde ve iş yerlerinde sadeliğe önem veren firmalar ofis bölme ve bölme duvar diye kullanılan ve aynı zamanda gün ışığından maksimum derecede faydalanmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş olan tümü camlı ofis bölme sistemi, uygun genişlik ve yükseklikte üretilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur.

İkinci bir ürün olan yarısı camlı olan ofis bölme sistemleri çalışılan mekânda iç tasarıma önem veren müşterilerimiz için üretilmiştir. Ofis bölme sisteminin en büyük özelliği ofislerde ara bölme olarak kullanılmasıdır ayrıca ofis bölme, yerden kapı hizasına kadar cam panel olarak üretilen tamamı camlı ofis bölme sistemleri bulunmaktadır. Ofis bölme ürün çeşitleri çok fazladır dilerseniz sizler bu konuda bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize gelerek ofis bölme numunelerini inceleyebilirsiniz.

Bizlerden ofis bölme fiyatları alabilir ve ofis bölme konusunda yardım alabilirsiniz sitemizden ofis bölme katoloğ inceleyebilir dilerseniz bilgisayarınıza indirebilir ve ofis bölme sistemlerini detaylı bir şekilde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neden Ofis Bölme başlıklı makalemizde ara bölme sistemleri, büro bölme ve neden ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye