FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar

by / Pazartesi, 25 Mart 2013 / Published in Genel

YERLİ MALI BÖLME DUVAR

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip dünyanın en iyi bölme duvar ürünlerini sizlere sunduk şimdi yeniden dünyanın en büyük bölme duvar sistemleri üreticisi olan firmalarla anlaşmalarımız devam etmekte ve Türkiye de binlerce müşterilerimiz yine bizlerden bölme duvar temin etmektedir. Çağrı İnşaat olarak tam 13 yıldır sizlere bölme duvar,bölme duvar sistemleri ve ofis bölme konusunda hiç durmadan çalıştık şimdi sizlere yeni bir ürün olan tamamı camlı bölme duvar ve dolu bölme duvar ile tanıştıralım bu sistem diğer bölme duvar sistemlerine göre daha ince daha şeffaf ve daha maliyetsiz sizler bizleri tercih ettiğiniz sürece bölme duvar işlerinde Türkiye nin en büyüğü olmaya devam edeceğiz. Düşünün 2013 yılının ilk çeyreğinde tam 720 m2 bölme duvar yaptık sizler için hiç durmadan çalıştık. Türkiye’de bölme duvar sistemleri denince ilk akla gelen firma çağrı inşaat yeniliklere devam ediyor sizlere dünya standartlarında bölme duvar sistemleri uygulamaya devam ediyor bügüne kadar demontable bölme duvar,modüller bölme duvar,derzli bölme duvar,ahşap bölme duvar,cam bölme duvar sistemlerini sizlere tanıştırdık şimdiki hedefimizi ise sizlere dünya markaları ile tanıştırmak eski sistemlere göre daha ince olan bölme duvar sistemleri sizlere güven içinde çalışmanızı sağlıyor.

Bölme duvar nedir,bölme duvar sistemleri nasıl yapılır,bölme duvar fiyatları ve bölme duvar işçilik konusunda isterseniz sizlere bilgi vermeye çalışalım bölme duvar sistemleri yapımı aslında göründüğü kadar zor bir işlem değildir.fakat her işte olduğu gibi bölme duvar yaparken işini ehline vermek en doğrusu yani bölme duvar işini ehli yaparsa daha mükemmel olur. Bölme duvar piyasamızda aslında onlarca firma var bunlar sizlere ucuz bölme duvar vaat ederken sizlere tam olarak nasıl olduğunu anlatmazlar. Bölme duvar yapılırken mutlaka sorun sistemim nasıl olacak bölme duvar sistemleri nasıl ve hangi üründen yapılacak. Bazı firmalar galvaniz bölme duvar yapar biz ise tamamen yerli alüminyum bölme duvar üretiriz. Sizlerde yeni bölme duvar resimlerini inceleyebilir ve bizlere beğendiğiniz bölme duvar resmini sorabilir ve beğendiğiniz bölme duvar fiyatlarını sorabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme duvar, ara bölme sistemleri ve ara duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye