FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Sistemleri Ofis

by / Perşembe, 03 Ekim 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Sistemleri
Açık ofislerde yerden tasarruf etmek ve daha kullanışlı alanlar yaratabilmek için kullanılan bir diğer unsur da bölme duvar sistemleridir. Sözü edilen sistemlerin birçok iş yerinde kullanılıyor olmasının başında ise binaya ek yük yapmaması yanında ofisler fonksiyonellik ve estetik bir görünüm katmasıdır. Öyle ki, bu sistemleri ofisine kurduranların hem iş yerinden daha fazla verim aldıkları hemde bu sistemle kurulmuş alanların bir nevi prestij göstergesi olarak kabul ettikleri herkes tarafından bilinmektedir.

Ancak, her ne kadar sözü edilen sistemlerin kurulumu kolay ve hızlı olsa da, ofisinize uygun bir sistem yaratılması işi oldukça bilgi ve profesyonellik isteyen bir iştir. Çağrı İnşaat’ın hazırladığı bölme duvar sistemleri ise tam da bu noktada devreye girmektedir. Çünkü ürünler engin bir bilgi birikimine sahip ekipler tarafından tam bir dikkat ile üretilip taa ki ofisinize takılana kadar hassaa bir şekilde uygulamaya koyulmaktadır. Üstelik tüm bu müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sizler için oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Bölme duvar sistemleri genellikle cam malzemeden yapılsa da ahşap ve galvenizden üretilmişleri de bulunmaktadır. Cam malzemeden üretilenleri daha çok estetik kaygılardan dolayı ve daha fonksiyonel alanlar yaratılması amacıyla kullanılmaktadır. Çağrı İnşaat tarafından bölme duvar üretimi sırasında kullanılan malzemelerin en önemli özelliği ise yalıtım malzemeleri içermesidir. Diğer yandan ahşap bölme sistemleri ise daha çok tamamen kapatılmak istenen bölmeler için kullanılmaktadır. Bölme duvar sistemlerinde oldukça çeşitli tasarımları üretebilen Çağrı İnşaat’ın en çok önem verdiği konulardan bir diğeri ise kullandığı mdf’nin kesinlikle müşteri isteklerine uygun olmasıdır.

Bölme duvar sistemleri ile sadece bu saydığımız avantajlara sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda ofisin eşyalarının taşınması gerektiği durumlarda kolaylık yaşayacak ve bölmeler arası kablo geçişlerini de kolayca yapabileceksiniz. Tüm bu anlatılanlara sahip olmak için ise Çağrı İnşaat’ın sitesinde bulunan telefondan ekiplerle iletişime geçmek ve onları keşif gezisi için ofisinize davet etmektir. Bu sayede ofisinize uygun malzemeden yapılmış bölme duvar sistemine ve tasarımına karar verebileceğiniz gibi keşif uygun ebatın ayarlanması ve gerekli ölçülerin lazer metreler ile alınması için de oldukça elzemdir.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Bölme Duvar Ford Otosan başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve izmit ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye