FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Camlı Bölme Duvar

by / Perşembe, 24 Ocak 2013 / Published in Genel

Camlı Bölme Duvar Sistemleri:

CAMLI BÖLME DUVAR Mekanlarımız Da Estetik, Konfor, Gösteriş, Çekicilik Ve Güzellik Katan Camlı Bölme Duvar Sökülüp Takılabiliyor Ve Taşınabilmektedir. CAMLI BÖLME DUVAR Daha Tasarruflu Ve Konforludur. Banklarda, Otellerde, Özel Ve Modern Şirketlerde Camlı Bölme Duvarları Yapmaktayız.

Firmamız Birçok Alan da Camlı Bölme Duvar Referansına Sahiptir. Yeni Bir İş Yeri Kurgunuzda İç Tasarım ve Düzen İçin Firmamıza Başvurabilir Bizlerden Yardımlar Alabilirisiniz.  Ofislerde de Dekorasyon Ve Tasarımlar Sizler İçin Çok Önemli ve Bizler Bu İşlerimizi Sizlerin İstediğiniz Gibi Hoş, Konforlu Ve Güzel Bir Şekilde Sizlerin Memnuniyeti Doğrultusun da Yapmaktadır.

Ofis Bölme Duvarların da Ses Yalıtımı Ve Yangın Tehlikesini Minimuma İndirmek Amacıyla İlk Bölme Duvara 10 cm Aralıklarıyla Bölme Duvarın Montajı Yapılmaktadır. Birinci Duvara Alçı Levhası Uygulanma Dan Aynı Duvarın Eşi Yapılır. Bölme Duvarların Da Ses Yalıtımı İçin Çift Kat Alçı Levha Kullanılır.

Camlı Ofis Bölme Duvar Sistemleri, Bölme Duvar Modelleri İçin Bizlere Ulaşabilir Ve Bizlerden Bilgiler Alabilirisiniz. Camlı Bölme Duvar Genellikle Ofislerinizde, Çalışma Alanı Oluşturmak İçin Kullanılmaktadır. Bölme Duvarlarını Yapmak İçin Önceden Yapılacak Yerin Ve Ölçülerinin Belirlenmesi, Montaj Yapılacak Duvar Bölme  Hazırlanması Önemlidir. Daha Sonra İse Firmamızın Çalışanları Pul Ve Vida Yardımı İle 70 Cm Aralıklarıyla Bölme Duvarlarının Sabitlenmesi Sağlanır. Camlı Bölme Duvar Düzgün Bir Şekilde Sabitlenmesi İçin Önceden Terazi İle Kontrol Etmekteyiz. Bölme Duvar Gelecek Profilin De Altına Yalıtım Bandı Yapıştırmaktayız.

Mekanlarımız da Estetik, Konfor, Gösteriş, Çekicilik Ve Güzellik Katan Camlı Bölme Duvarları Sökülüp Takılabiliyor Ve Taşınabilmektedir. Camlı Bölme Duvar Daha Tasarruflu Ve Konforludur.

CAMLI BÖLME DUVAR FOTOLARINI İNCELEYİNİZ.

Bir önceki yazımız olan Ofis bölme ve Ara Bölme Alırken Dikkat başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme alırken dikkat ve ara bölme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye