FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Püf Noktaları

by / Cuma, 26 Nisan 2013 / Published in Genel
  1. Her bölme duvar, size istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sunamaz. Sizi her koşulda koruyacak yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir bölme duvar sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.
  2. Bölme duvar alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir bölme duvar almalısınız.
  3. Size en yakın bölme duvar ustasına danışın. bölme duvar için sizi doğru bölme duvar alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.
  4. Her bölme duvar, gerçek bölme duvar değildir! Gerçek bir bölme duvar size sunacağı güveni yaşamak istiyorsanız; alacağınız bölme duvar güvenliği, bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olmalıdır. Özellikle “TSE/TPE/ISO ” gibi kalite belgeleri öğrenin.
  5. Önemle dikkat merdiven altı imalathanelerde yapılmış, ucuz bölme duvar güvenliğinizi tehdit edebilir.
  6. Alacağınız bölme duvar, 80 mm.’den fazla olmamalıdır. Boşluk daha fazla ise camın kırılma olasılığı çok fazladır. Bölme duvar işlerinde bu küçük ayrıntının size büyük bir güvenlik sağlayacağını unutmayın.
  7. Örneğin temeli sağlam olmayan bir binanın, üzerine çıkılacak katlar ne kadar dayanıklı olursa olsun en ufak bir sarsıntıda yıkılma tehlikesi vardır. bölme duvar temeli,ofisinizin oturacağı bölgedir.
  8. Tüm ofis bölme duvar sistemlerinin güvenli olduğunu düşünmeyin, yüksek güvenlikli bir bölme duvar olmasını önemseyin.
  9. Bölme duvar esnek olmalıdır. içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca ayarlanarak, eski haline getirilebilir bölme duvar kullanılmasına özen gösterin.
  10. Alacağınız bölme duvar kalitesini kontrol edin bölme duvar ses ve izalasyonu kontrol ediniz.Cam arasındaki boşlukları iyi hesaplayın. Alacağınız bölme duvar demontable yani hareketli bölme duvar olmasına dikkat ediniz. Modüller bölme duvar fiyat olarak biraz düşük olsa bile taşıma olanağı yoktur.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Duvar Özellikleri başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme duvar özellikleri ve ara bölme özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye