FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bir Çağrı Yeter

by / Salı, 07 Mayıs 2013 / Published in Genel

Çağrı inşaat kurulduğu günden bu güne ”BİR ÇAĞRI YETER” sloganı ile çıktığı yolda kendini geliştirdi ve rakiplerinden hep bir adım önde oldu yaptığı bölme duvar, ofis bölme, ara bölme sistemleri gibi ürünlerde kendi adından sıkça söz ettirdi. Çıktığımız bu yolda hep bir adım önde olup yaptığımız bütün işleri başarı ile bitirip müşteri ile bire bir iletişim kurarak onlara yapılacak ürünler hakkında ”bölme duvar” gibi bilgiler verdik.

Türkiye’nin 81 ilinde dinamikleşen ticari hayatta var olan çağrı inşaat bölme duvar sistemleri ile hep bir adım olmak için bütün ekipleriyle bölme duvar teknolojisini takip ederek sizler en iyi ürünleri en ucuz fiyatlara sizlere sunmayı hedeflemektedir.

1993 yılında başlayan ticari faaliyetlerimiz 20 yıldır hiç durmadan devam etmektedir bölme duvar, ara bölme, ofis bölme sistemleri gibi ürünlerde Türkiye’de hızla büyümekte ve gelişmekteyiz. Siz isteyin bizden biz size hemen dönelim örnek vermek gerekirse bizlere bir çağrı yeter sloganı ile başladığımız yolda ofislerde bölme duvar üretimi ile Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini sizlere sunduk

Sizler bölme duvar ihtiyaçlarınızda bir çağrı yeter sloganı olan çağrı inşaat bölme duvar sistemleri’ne iletmeniz yeterli olacaktır. Diyelim yeni bir ofis açtınız ofis tasarım yaptırmak istediniz hemen bizi aramanız yeterli konusunda uzman ekiplerimiz sizleri aynı gün içinde ziyaret ederek sizlere ücretsiz bir şekilde tanıtım yapar.

Bölme duvar ihtiyaçlarınızı karşılamak için ise istanbul istoç ofisimizde bulunan showroom gelmeniz yeterli olacaktır. Ofisimiz 2 katlı toplamda 150 m2 bir alanda yaklaşık 7 personeli ile sizlere bir çağrı yeter sloganı ile hizmet vermektedir. Ekip olarak istoç içinde onlarca ofisin bölme duvar, ofis bölme sistemleri yaptık referanslarımız arasında onlarca kamu kurumu ve yüzlerce kurumsal firma mevcuttur.

Aslında firmamız genç bir kadroya sahip olup dinamik bir kadroya sahiptir satış elamanlarından tutunda montaj ekiplerine kadar dinamik bir kadroya sahiptir. Bizler çağrı inşaat bölme duvar olarak yıllar önce her ofise adımızı yazdırmak için çıktığımız yolda hayallerimizi başarıya çevirdiğimiz yerdeyiz. Yaptığımız tüm ürünler bütün kalite belgesine sahi olup 2 yıl garantimiz altındadır.

Ürünlerimiz…

  1. Yatay Camlı Bölme Duvar :
  2. Yarım Camlı Bölme Duvar :
  3. Tümden Camlı Bölme Duvar:
  4. Cam Cama Bölme Duvar :
  5. Kısa Bölme Duvar :
  6. Dolu Bölme Duvar Sistemleri :
  7. Modüller Bölme Duvar :
  8. Derzli Bölme Duvar :
  9. Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri :

Bizleri daha yakından tanımak için istoç 40 ada no 20 ofisimize gelebilir ve showroomdaki ürünlerimizi inceleyebilir veya bizleri 0542 605 78 56 numaralı telefondan arayarak hızlı keşif isteyebilirsiniz. Amacımız dünde olduğu gibi bugünde sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Şirketimiz Türkiye’de tam 81 ilde faaliyet gösterir Türkiye’nin bir çok ilinde ve ilçesinde şantiyelerimiz bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize uzak yakın demeden hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yükselen Çelik Bölme Duvar başlıklı makalemizde arnavutköy bölme duvarlevent bölme duvar, bebekler bölme duvar ve beşiktaş bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye