FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Sistemleri

by / Cumartesi, 08 Aralık 2012 / Published in Genel

Ofis sistemleri

6 farklı ürün grubuyla mekan ve kısmi ofis bölme her türlü ihtiyaca ve mimari projeye uyum sağlıyor. 40 mm ile 80 mm arasında değişik kalınlıklarda üretilen seperatör bölme duvar sistemlerinin 40 mm olanında dahi çift cam arası jaluzi uygulanabilmesi, içerden kablo geçici ve priz gruplarının gömme uygulanabilmesi mekanı daraltmadan estetik ve fonksiyonel kullanım olanağı sağlıyor.

Ofis Sistemleri – Ofis Bölme Sistemleri – Ara Bölme Sistemleri

Ofis dekorasyonun estetikle fonksiyonelliği bir araya getiren özgün seperasyon sistemleriyle Türkiye’nin en geniş alan yönetimi seçeneklerini sunuyoruz. Ofis tasarım, alçak veya yüksek seperasyon ve çalışma istasyonu (Workstation)gibi alternatiflerle en ideal çalışma alanlarını oluşturmanıza olanak veriyor.
İş sahası ne olursa olsun her çapta şirketin günümüzün çağdaş görsel anlayışına sahip ofislere kavuşmasını sağlıyor. Aynı zamanda çalışanların motivasyonunu ve verimini de artırıyor. İnce ve zarif kesitleriyle seperasyonlar, zengin aksesuarları ve kablo geçiş kanallarıyla görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kısa Seperatör Bölme Duvar başlıklı makalemizde kısa bölme duvar, kısa ofis bölme ve kısa ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye