FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Kalite

by / Cumartesi, 19 Ocak 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Kalite:

Yaklaşık olarak 13 yıldır bölme duvar sistemlerinde kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.
Üretmiş olduğumuz bölme duvar kalite standartlarından ödün vermeden üretmekteyiz. yerli bölme duvar üreten şirketimiz yüzde yüz Türkiye de üretilen alüminyum bölme duvar sistemlerini kullanmaktayız. bölme duvar sistemleri saç profil kesinlikle kullanılmaz. Bölme duvar iç yüzeyi ve bölme duvar görünümü tamamıyla alüminyum bölme duvar üretilmektedir.

Bölme Duvar, Genellikle Ofislerde Bölme Duvar Olarak Kullanılır. Çalışma Alanı Oluşturmak İçin Kullanılır. Bu Sistemler Adları Ofis Kabinleri, Çalışma Alanlarının Kısmen Kapalı Olması Ve Onların Bitişik Ayrı Çalışma Alanları Gerektiğinde, Bölme Duvar Sistemleri, Mükemmel Bir Yol Sağlar.

Bölme duvar sistemlerinin giderek yaygınlaştığı çalışma hayatında, bölme duvar sistemleri, çalışanların ihtiyaç duyduğu bireysel alanları oluşturuyor. Bununla birlikte aynı bölme duvar sayesinde grup çalışması için en uygun ortamlar oluşturulabiliyor. Bölme duvar kullanım alanına ve ofis panellerle birlikte kullanılacak ürünün özelliklerine göre; elektrik ve data kablolarının bölme duvar içerisinden bir masadan diğerine taşınması ve tüm elektrik aksamının da yine bölme duvar sistemleri içinde kalması ofis ortamında yaşanan görüntü kirliliğini acar ofis bölme duvar sayesinde ortadan kaldırıyor.

Ayrıca bununla birlikte, bölme duvar monte edilebilen zengin aksesuar çeşidi ile çalışma alanının düzeni sağlanıyor ve çalışanın işi kolaylaşıyor. Bölme duvar montaj kolaylığı da farklı ofis ortamları oluştururken panel bölme duvar bölücü panellerin tercih edilmesinde en büyük etken olmaktadır.
Bölme duvar sistemleri bireyler arası ayrıştırıcı olarak kullanılan ürün ve malzeme, özellikleri sayesinde ses ve ısı izolasyon sağlıyor. Bölme duvar sistemleri dışarıdan buton kontrolü ile çift cam arası (panel bölme duvar bölücü panel içi) jaluzi uygulamasına da imkan tanıyan bu ürün grubu, kalınlıklarına göre 70mm, 80mm, olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.
Bölme Duvar Sistemlerinde Kullanılan Ürünler

Bölme duvar oldukça fazla miktarda renk varyasyonu sağlanabilen bu ürünlerde aynı zamanda tek bir ofis bölme birkaç farklı dolgu malzemesinin kullanılabilir olması sayesinde, gerek detay çözümlemelerinde, gerekse estetik uygulamalarda hareket kabiliyeti oldukça artmaktadır.
Uygulama yerinin projesine göre veya müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda tamamen Patentli ve markası altında ve Çağrı İnşaat personeli tarafından %100 yerli üretim ve tasarıma sahip olan bölme duvar, sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bölme duvar kalite bakımından sizlere daima en iyisini sunar.

Kaliteli bölme duvar arıyorsanız bizden bilgi almadan karar vermeyin bölme duvar konusunda Türkiye ve dünyanın en iyi ortakları ile çalışan firmamız sizlere en iyi ürünleri sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çift Camlı Bölme Duvar başlıklı makalemizde camlı bölme duvar fiyatı, camlı bölme sistemleri ve cift camlı ara bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye