FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

bölme duvar panelleri

by / Salı, 13 Ağustos 2013 / Published in Genel

bölme duvar panelleri

Yüzyıllardır çağdaş mekanlarda kullanılan bölme duvar sistemleri teknolojiye ayak uydurarak hızla gelişmekte ve yenilenmektedir. Konutlarınızda veya ofislerinizde kullanacağınız bölme duvar panelleri artık ses ve ısı izalasyondan öte şık ve rengarenk modellerle yaşadığınız mekanları daha güzel göstermenin bir yapı elamanı olmuştur.

Ofis bölme duvar sistemleri kurumsal firmaların en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir, bu ofis bölme sistemi yerden tavana kurularak camlı veya panel sistem ile kapatılmıştır. Bu sisteme demontable duvar sistemleri denir sito web dell’azienda. Aynı şekilde ofislerde kullanılan diğer duvar sistemlerini bulabilirsiniz. Bu sistemler arasında ofisinize en ideal olanı seçmenize yardımcı oluyoruz. Bu sistemler arasında en göze çarpanı modüller bölme duvar sistemleridir. Modüller bölme duvar sistemleri ince ve şık tasarımı ile ofiste dar geniş alanları bölümleri ayırmanıza yardımcı olur. Diğer bir sistem olan demontable bölme duvar sistemleri bu sistem hareket ettirebilen bir sistemdir.

Bölme duvar ülkemizde en büyük yapı elemanlarından biridir alüminyum bölme duvar sistemleri ise yeni tanışmaya başladığımız bir üründür. Bu duvar sistemlerinde birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar arasında fugalı bölme duvar yarım yatay bölme duvar ve modüller bölme duvar sistemleri derzli klipsi olmak üzere bir çok çeşitleri bulunmaktadır.
Bölme duvar seçerken ofisinize en yakın ve en güzel gösterecek ürünleri seçebilirsiniz. ofisiniz için bölme duvar seçerken şu kuralları mutlaka gözden geçirmelisiniz. En başta sistemin kalınlığını öğrenenin çünkü dar ofislerde kullanılacak olan geniş ofis bölme profilleri ofisinizi boğacak ve çok yer kaplayacaktır bu yüzden mutlaka ofis bölme duvar almadan profil genişliğini öğrenin standart profil genişliğinin 8 cm yani 80mm olmasına kesinlikle dikkat edin. Dar olan ofis bölme profilleri sağlam olmayabilir bazı bölme duvar firmaları ürünleri incelterek 4 veya 6 cm ürün kullanmaktadır bu ürünlere dikkat etmeniz ofisiniz ve sizler için yarar sağlayacaktır.

Ofis bölme duvar alırken kalite belgeli standartlara uygun sizlere servis montaj elemanı sağlayabilen ürün yapıldıktan sonra düzenli olarak kontrol eden bölme duvar firmalarını seçin. Ofisiniz imaj açısından çok önemli ise sağlam kendinden emin bölme duvar işinde başarılı firmaları tercih edin ofisinizi güvenilir firmalara teslim ediniz.
Çağrı inşaat duvar konusunda uzman personeli ile sizlere hızlı bir şekilde ulaşmakta ve sizin ofisinize görsel fark oluşturabilecek seçenekleri sizlere sunar.Sizin beğendiğiniz ürünleri zamanında teslim eder.

Bir önceki yazımız olan Ofis bölme malzemeleri başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar malzemeleri ve bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye