FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Sistemleri

by / Cumartesi, 08 Aralık 2012 / Published in Genel

Ofis Bölme Sistemleri: ülkemizde sıkça kullanılan alüminyum ofis bölme sistemleri arasında bulunmaktadır. Ofis bölme sistemleri teklif aşamasından sonra yapılan keşif analizinden sonra yapılabilir.ofis bölme sistemleri sade ve şeffaflığı ile göz doldurmaktadır. Yeni yapılan ofislerde sıkça kullanılan ofis bölme sistemleri firmamız Çağrı İnşaatın sıkça uyguladığı bir sistemdir.Sizlerde ofis bölme sistemleri yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek ofis bölme sistemleri konusunda teklif ve ofis bölme sistemleri hakkında fiyat alabilirsiniz.

Ofis bölme sistemleri; şeffaf bölme sistemleri, dolu bölme sistemleri, seperatör sistemleri, alüminyum bölme sistemleri, alçıpan bölme duvar sistemleri, hareketli bölme duvar sistemleri, ofis çalışma istasyonları, omega bölme sistemleri 75’lik jaluzili ofis bölme sistemleri, 75’lik jaluzili dolgulu bölme sistemleri, 100’lük mekanizmalar olarak imal edilmektedir. İmalat aşamasına geçilmeden önce çok farklı tasarımlarla da imalat öncesi hazırlık yapılarak özel sistem ve mekanizma çözümleri üretilmektedir. Şeffaf bölme sistemleri, alüminyum ve camın birleşimiyle oluşturulan, ofisinizde genişlik ve ferahlık hissini oluşturan sistemlerdir.

Ofis bölme sistemleri ortama yeni bir bakış açısı kazandırır ve sahip olduğunuz görünümü birinci sınıf malzeme ve işçilik ile maksimum seviyeye ulaştırmaktadır. İstenildiği takdirde kolayca sökülebilip farklı tasarımlara yeniden imkan sağlanabildiği gibi sökmüş olduğunuz ofis bölme malzemelerini başka bir platformda değerlendirip istediğiniz yere de taşıyabilirsiniz. Ekibimiz alanında uzman olup teknolojiyi takip etmekte ve her geçen gün malzemeden işçiliğe kadar sürekli kendini yenilemeye de devam etmektedir. Sizler için çalışıyoruz ve daha kaliteli platformlara sahip olabilmeniz için çaba gösteriyoruz.

Ofis bölme sistemleri alanını genişletmek isteyenlerin en iyi çözümü olan ofis bölme duvar sadece alan genişliği sağlamakla kalmayıp uygulandığı bölüme oldukça şık bir görünüm de sağlar. Ergonomik tasarımları sayesinde ferah bir alan yaratılırken uygulanmasını istediğiniz alanın görünümünü yeniden yapılandırarak eşsiz ve eski halinden oldukça şık ve estetik bir imaj sağlamaktadır. Başta yalıtım olmak üzere tüm detayların hesaplanarak üretildiği bu sistemde profesyonel ekibimiz ile en iyi sonuçları vermekteyiz. Oldukça kalın ve sağlam yapılar olup saydam ve geniş bir bakış açısı oluştururken kolayca yok olamayacak şekilde dizayn edilip siz tekrar dekorasyon düşündüğünüz zamana kadar tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ya da sizin sahip olduğunuz çizimler var ise onları da istediğiniz şekilde hayata dönüştürebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Büro Bölme Sistemleri başlıklı makalemizde büro bölme, büro bölme duvar ve büro bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye