FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

İstoç burak plaza

by / Salı, 30 Temmuz 2013 / Published in Genel

Burak Plaza Bölme Duvar İşleri Tamamlandı

Şirketimiz Çağrı İnşaat İSTOÇ oto ticaret merkezinde bulunan Burak Plaza Şantiyesinde bulunan BÖLME DUVAR ve ofis düzenleme projesini almış olup ofis bölme çalışmalarına başlamıştır.
Bağcılar Mahmutbey’de bulunan İSTOÇ sınırları içinde bulunan Burak Plaza, her katta 4 ofis olmak üzere 12 katlı tek bir blokta 48 ofisten oluşuyor.

İstanbul ili, Bağcılar ilçesi, Mahmutbey bölgesinde bulunan İSTOÇ Kooperatifi Oto ve Ticaret Merkezi sınırları içerisinde yer alan A Blok içerisinde 13.610 m² kullanım alanıma sahip olan Burak Plaza 48 Adet Büro ile bu mahallere hizmet veren Yollar, Otoparklar ve Genel mekanlar tasarlanmıştır.Toplamda 13.610 m² olan plazada bir çok ofis ve büro bulunmaktadır.

Burak plaza kaba inşaatını tamamlayan buket inşaat BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ projelerinde bizleri tercih ederek kurumsal imajına değer verdiğini bir kez daha gösterdi. İSTOÇ Burak Plaza ofislerini özellikle kurumsal olan firmalar tercih etmektedir. Çağrı İnşaat Türkiye’de kurumsal ofislerin tasarımını başarı bir şekilde hazırlıyor ve teslim ediyor. Bu yüzden kurumsal firmaların bölme duvar konusunda ilk tercihi çağrı inşaat.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Şirketleri başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve bölme duvar firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye