FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Sistemleri

by / Perşembe, 09 Mayıs 2013 / Published in Genel

Bölme duvar sistemleri çeşitleri ve modelleri ölçüleri camlı veya camsız olarak sizlere sunulmaktadır. bölme duvar sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değinelim bildiğimiz bölme duvar sistemleri tamamen değişime uğrayıp yeni bir sistemle birleşti. Eskiden yapılarda kullanılan tuğla bölme duvar sistemleri veya alçıpan bölme duvar sistemlerine göre daha hızlı kurulan demontable bölme duvar sistemleri sizlere zaman kaybının önüne geçmenize yardımcı olur.

Demontable bölme duvar sistemleri yapılara zarar vermeden kurulabilir. Bu bölme duvar sistemlerini yaparken herhangi bir yapı izin belgesine izin almanıza gerek kalmaz. Bölme duvar sistemleri bakteri üretmeyen malzemelerden yapılmaktadır buda ofislerde çalışırken sizi rahat bir ortamda çalışmanıza olanak sağlar.

Bilindiği gibi ofislerde en büyük problem ısı ve ses yalıtımıdır bölme duvar sistemleri bu sorunlara tamamen çözümdür . İçinde bulunan kanallardan hem ısı hem ses yalıtımı yapabilirsiniz. Ayrıca bölme duvar sistemleri yapılan ofislerde güneşten maksimum faydalandır ister jaluzi açarak güneşin ofisinize girmesine olanak sağlanır isterse jaluziyi kapatarak içeride rahat bir çalışma sağlayabilirsiniz. bölme duvar sistemleri genellikle otel, konferans salonları, okullar, gibi kurumsal ofislerde bölme duvar sistemleri çok hızlı bir şekilde gelişmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Türleri başlıklı makalemizde alüminyum bölme duvar, ara bölme ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye