FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Sistemleri

by / Cuma, 07 Aralık 2012 / Published in Genel

Bölme Duvar Sistemleri : Yeni bölme duvar sistemleri çağri inşaat tarafından tasarlanan ofis bölme duvar sistemleri kalite ve teknik ve estetik çözümler açısından tasarımcı maksimum esneklik için kullanılabilir hale getirmek için hazırlandı. Bölme duvar sistemleri, özelleştirme maksimum özgürlük sağlayacak alanlarda montaj ve yeniden kolaylığı ve aynı zamanda ses yalıtımı ve istikrar açısından yüksek performans sağlamak için tasarlanmış hareketli bir bölme duvar sistemleri olduğunu kanıtlamıştır. Bölme duvar çeşitleri tamamı dolu olan sistemler hariç genellikle camlı olan bölme duvar sistemleri dir. bölme duvar sistemleri renk desen ve mdf renkleri ayrı ayrı incelemek gerekirse sizlere aşağıdaki bölme duvar sistemleri resimlerini inceleyebilirsiniz.

Bölme duvar sistemleri yeni üründe teoriler ve yeni yaklaşımları çağdaş ofis ortamının manzarasına hakim. Bölme duvar sistemleri çalışma ortamı tasarımı ve planlama hitaben entegre ofis için Ağ, bölme duvar sistemlerini icat etti. Bölme ve donanımlı, kendi kendine yeten kutusu kapları ve modüler bölme duvar sistemleri paneller dikey ve yatay cam veya kör, yüksek teknolojik içeriği ve yeni dönemin ofis için estetik bir çözüm ideal olan bir ağ omurgası olmuştur. Uzun yıllar boyunca ofis yapımında kullanılan bölme duvar sistemleri büyük ölçüde sandviç paneller ile yapılmıştır. Bu paneller, tartışılmaz yararları sahip olmasına rağmen, iki yüzünde ve elektrik tesisatları içermesi mümkün olmayan bitiş aynı tür sahip olma dezavantajı vardır.

Sonuç tesisleri için elektrik kablolarının aydınlatma çok karmaşıktır ve panellerin iki yüzlerden birini bitirmek değiştirmek isterseniz, aynı deformasyon riski olduğunu unutmamak gerekir bölme duvar sistemi kolayca duvarlar ve destekleyici yapılar oluşturmak mümkün ayrıca bölme duvar sistemlerine ahşap görünümü katarak ofisinizde daha renkli ofis bölme duvarlar çıkartabilirsiniz.
Bölme duvar avantaj çerçeve oluşturan alüminyum uzun bir ömre sahiptir demontable bölme duvar sistemleri taşınabilir özelliktedir.

Bir önceki yazımız olan Ofisiniz için 2013 kararları başlıklı makalemizde ofis 2013, ofis bölme duvar ve ofis dekor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye