FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis bölme malzemeleri

by / Perşembe, 01 Ağustos 2013 / Published in Genel

Ofis bölme malzemeleri

Ofisinizde yapılan bölme sistemlerinin ürün özelliklerini kullanılacak olan malzemeleri öğrenmek isteyen müşterilerimiz için bu makaleyi yazdık. Ofislerde kullanılan ve büro bölme olarak bilinen bu sistem sizlere ömür boyu garanti sunar. Bu makalede bölme duvar içinde kullanılan malzemelerden bahsedeceğiz.Öncelikle bürolarınızda kullanacağınız bölme duvar modelini beğeniyoruz. Örnek olarak 3 Aşamalı yatay bölme duvar’ı anlatalım. Bu bölme sistemi 3 veya 4 bölüm şeklinde olur.En altta sunta lam üstünde jaluzili cam en üstte ise buzlu cam olur sizler bunu istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. jaluziyi en üstte alıp buzlu cam ortaya konulabilir.

Bu modelde tamamen müşterinin isteğine göre tasarım ayarları yapılarak montaj yapılır. 3 Aşamalı yatay duvarda kullanılan malzeme kesinlikle galvaniz veya saç değildir. Yüzde yüz ALÜMİNYUM OFİS BÖLME malzemesi kullanılmaktadır. Ayrıca bölmenin içine uygulanacak olan jaluzi’de alüminyum olup birinci sınıf yerli veya alman markadır.
Alüminyum duvar bölme’nin et kalınlığı 8 cm dır. Profil renkleri sizin istediğiniz renklere göre yapılır ister ofisinizin parke rengi isterseniz masa renkleri ile aynı olabilir. Boyada kullanılan ürün 80 mikron elektrostatik toz boyadır. Bu boya 1000 derece sıcaklıkta uygulanır profilin gerçek rengi ral yani gri renktedir. Camlarda kullanılan ürünler ise 4 veya 5 mm çift taraflı düz cam veya mat renktedir. Müşteri isteğine göre camlar boyatılabilir veya perde kullanılabilir. Eski sistemde ofis bölme yapılınca orda kalır taşınmazdı şimdi ise bir kere yaptığınız ofis bölme’yi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Çünkü ofis bölme demonte bir sistem ile donatılmıştır, 3 Aşamalı cam bölme duvar renkleri beğenilip işe başladıktan sonra işlem başlar vebölme duvar montaj ekiplerimiz ofisinize gelerek montajı yapmaya başlanır. Biten OFİS BÖLME ardından kapı montajına başlanır kapılar laminat kaplı olup ofis bölme kapılarında barelli veya topuz alman markalı kilit kullanılır. Bu kilitler paslanmaya ve kırılmaya karşı beş yıl garanti kapsamı altındadır. Aşağıdaki resimlerde projesi bitmiş olan bölme duvar sistemlerini bulabilirsiniz.Ofis bölme profillerinin sistem detaylarını ise bizden alabilirsiniz.

Bizler yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile onlarca ofiste tasarım harikası işler çıkardık. Yapılan her iş özgün bir diğerine benzemeyen malzemeler kullandık. Şık ve yaşanılabilir ofisler ürettik şunu çok iyi biliyoruz sizlerin ofisleri evinizden daha çok vakit harcadığınız mekanlardır. Bu yüzden ofisinizin yaşanılabilir, ferah bir ortam olması için dünyadaki yenilikleri takip ediyor ve siz değerli müşterilerimize büyük bir onurla sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan İstoç burak plaza başlıklı makalemizde bölme duvar, burak plaza bölme duvar ve istoç bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye