FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Çağrı Merkezi Bölme Duvar Sistemleri

by / Cumartesi, 09 Şubat 2013 / Published in Genel

Çağrı Merkezi Bölme Duvar

Çağrı merkezleri çok sesli alanlardır bunun için çağrı merkezlerine kurmuş olduğumuz özel çağrı merkezi bölme duvar sistemleri geliştirdik. Çağrı merkezi ofis bölme sistemi ses yutucu özellikleriyle ofis içerisinde çok iyi konfor sağlar. Bahsetmiş olduğumuz çağrı merkezi bölme duvar sistemleri sesi sıfıra indirmez fakat %70a kadar kesebilir. Çağrı merkezi bölme yaptırmak isterseniz bizden yardım alabilirsiniz.  Bizler çağrı merkezi bölme duvar sistemleri, çağrı merkezi ofis bölme duvar sistemleri mükemmel bir şekilde yapmaktayız. Çağrı merkezi bölme fiyatları kesin metraj alınarak verilir.

Çağrı merkezi bölme duvar sistemleri veya diğer adıyla seperatör bölme duvar sistemleri açık ofislerde çok amaçlı kullanılabilen bir bölme duvar sistemidir. Kumaş veya mdf kaplı bölme duvar sistemleri sesi yutar görsel açıdan zengin bir yapıya sahiptir. Yerden tavana kadar çağrı merkezi bölme ve açık ofis sistemlerindeki seperasyon kişilere özgü alan bölmelerinden oluşuyor.

  • Çağrı merkezi bölme duvar sistemleri sistem kalınlık olarak 80 mm dir
  • Çağrı merkezi bölme ofis duvar sistemleri diğer adıyla seperatör bölme diye adlandırılır.
  • Çağrı merkezi ofis bölme duvar telefon kabloları içinden geçebilir.
  • Çağrı merkezleri bu ofis bölme sistemlerini tercih etme sebeplerinden biride şık görünümlü olmasıdır.

Çağrı merkezi çalışanlarının rahatlığı ve ergonomisi için tüm gereksinimleri karşılayabilen donanımlı alüminyum bir ofis bölme sistemidir. Çağrı merkezi bölme duvar sistemleri panelleri içerisinden elektrik ve kablo sistemi içinden geçebilir. cagriinsaat.com

Bir önceki yazımız olan Ofisdizayn-Ofistasarım başlıklı makalemizde Çağrı Ofis Dizayn, Çağrı Ofis Tasarımı ve istoç ofis tadilat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye