FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Çift Camlı Bölme Duvar

by / Cuma, 18 Ocak 2013 / Published in Genel

Çift Camlı Bölme Duvar:  Çift camlı bölme duvar, jaluzi ve ahşap ile bütünleşen, sınırsız kombinasyonları ve kusursuz detayları ile en ince profillerden tasarlanmıştır. Ahşaptan, çift cama, çift camdan tek cam sistemine zarif geçişler ile öne çıkan çok fonksiyonlu bölme duvar sistemidir. Bölme duvar sistemlerini geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır tasarımlar profil kalıplarından,fitil ve jaluziye kadar en ince ayrıntılarıyla tamamen müşterilere özel olarak tasarlanmaktadır.

Çift Camlı bölme duvar sistemleri geniş alanları bölmek ve odalar oluşturmak için kullanılır. Özellikle çalışma ortamlarının tasarruf sağlayan en gerekli yapı malzemesidir ofis, resmi kuruluşlar ve özel dairelerde çok sık kullanılır. bölme duvarlar çok avantajlı oldukları ve modern göründükleri için tercih edilirler. estetik görünür ve en önemlisi de fonksiyoneldir. binaya ağırlık yapmaz, deprem sırasında beton duvarlar kadar tehlikeli değildir. bölme duvarların en güzel yanlarından biri ise geri dönüşümlü olmaları. bölme duvarlar %99 oranında geri dönüşümlü malzemelerden üretilirler.

Çift Camlı Bölme Duvar Sistemleri Özellikleri

  • Zaman kazandırır : mekanlarda inşaat gerektirmeksizin kısa zamanda bölümler oluşturur ve zaman kazandırır. kurulumu fazla zaman almaz.
  • Tasarruf sağlar : inşaat esnasında yapılan masraftan daha az harcamaya neden olur ve tasarruf sağlar.
  • Gürültü kirliliğine sebep olmaz : hazır olarak üretilen bölme duvarlar sadece monte edilerek oluşturulduğu için gürültü kirliliğine neden olmaz.
  • Çevre kirliliğine neden olmaz : bölme duvar yapımında kullanılan pvc, cam, alüminyum ya da ahşap geri dönüşümlü malzemeler oldukları için çevre kirliliğine neden olmaz.
  • Taşınabilir: hazır olarak üretilen, taşınan ve monte edilen bölme duvarlar istenildiği zaman sökülüp taşınabilir. özellikle ofis taşımın da büyük kolaylık sağlar.
  • Estetiktir : bölme duvarlar tasarıma açıktır ve estetik görünür. mekanın daha fazla ışık almasını sağlar. bu özellik gün ışığından daha fazla yararlanmayı ve elektrik tasarrufunu da arttırır.
  • Uzun ömürlüdür : bölme duvar dayanıklı yapı ürünleridir, uzun süre yıpranmaz ve yıllarca kullanılır.

Bir önceki yazımız olan Alüminyum Bölme Duvar başlıklı makalemizde alüminyum ara bölme, alüminyum ara bölme sistemleri ve alüminyum bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye