FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Buyaka Bölme Duvar

by / Perşembe, 13 Haziran 2013 / Published in Genel

Buyaka bölme duvar, İstanbul ümraniye ilçesinde bulunan bu yaka binalarında bulunan ofis bölme sistemlerini başarıyla bitirerek teslim edildi. Şantiyesine yaklaşık 20 gün önce başlanan bu yaka bölme duvar ofislerini sayın demeter tekstile teslim etmiş bulunmaktayız.

Bu yakada yapılan bölme duvar sistemleri ve kısa bölme duvar sistemleri kullanışlı ve sade bir görüntü ile ofis ile bütünleşti kullandığımız 8cm ofis bölme profilleri ile 8mm mdf ile desteklenen bölme duvar sistemleri şık bir görüntüye sahip oldu.

Ofis içinde yapımına devam edilen tek cam bölme duvar sistemleri kayar kapı ve lamine kapı sistemleri ile daha bir ferah oldu. Demeter tekstil yönetim krl bşk odası tamamen buzlu camla kaplanarak içi ve dıştan görünüm sıfırlandı. Kullanılan bölme duvar profillerinin içine klips sistemi yerleştirilerek sağlamlığına özen gösterildi. Oda bölümlerinde bulunan kapı kasaları alüminyum özellikli ral 9006 renklerinde alüminyum bölme duvar profili kullanıldı.

En son yapılan işlemler bölme duvar rütüşlarına dikkat edildi mdf üzerinde bulunan hasarlı ürünler değiştirildi ve bu yaka ofislerinde bulunan bölme duvar sistemleri başarılı bir şekilde demeter tekstile teslim edildi.Demeter tekstilde yapmış olduğumuz ofis bölme sistemlerini sizlerle paylaşmak istedik. Aşağıdaki görmüş olduğunuz resimler demeter tekstil ofislerde yapmış olduğumuz bölme duvar resimleridir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Neden Yapmalısınız başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve bölme duvar fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye