FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Tek Cam Bölme Duvar

by / Pazartesi, 24 Haziran 2013 / Published in Genel

Tek Cam Bölme Duvar

Bundan önce yaptığımız bütün bölme duvar sistemlerinde yatayda ve düşeyde alüminyum profil kullanılırdı şimdiki bahsedeceğimiz bölme duvar sistemi tamamen profilsiz olup şeffaf cam ile oluşturulan bir ofis bölme sistemdir.
Ülkemizde inşaat sektöründe en büyük yapı ürünlerinin başında gelen alüminyum ve cam bir çok ofislerde sıkça rastlarız. Fakat artık günümüz modern çağında ofislerde alüminyum kullanılmadan direk cam cama bölme duvar sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan malzeme tamamen doğal olup yüzde yüz geri dönüşümlü ürünler kullanılmaktadır.

Profil kullanılmadan yapılan camlı bölme duvar sistemleri 8mm veya 10 mm temperli veya lamine cam ile yapılır. Bu sistemde sadece köşe dönüşlerinde alüminyum profil kullanılır diğer tarafların hepsinde cam kullanılır.
Şeffaf camlı bölme duvar sistemlerinin özellikleri diğer ofis bölme sistemlerine göre daha hızlı olmasıdır. Örneğin yatay camlı bir ofis bölme yaparken 3 ila 5 iş günü içinde montajı tamamlanır. Tek camlı ofis bölme duvar sistemleri genellikle kurumsal firmalarda okullarda ofislerde kullanılan bir üründür.Tek camlı sisteminin bütün kalite belgeleri mevcuttur. Cam kalınlıkları müşteri isteğine göre 4 mm den 10 mm kadar çıkabilir. Sistemin kalınlığı 40 mm olup yer kaplamaz. Montajı kolaydır camlar temperli veya lamine cam olduğundan kırılmaz.

Bu ofis sistemi genellikle bankalarda personeli ayırmak için kullanılır müşterilerimiz genellikle bu sistemi bizlerden isterken banka ofis bölme veya bankalarda kullanılan bölme duvar sistemleri olarak bilmektedir. Şeffaf olan bu sistem ofisinizi ince bir çizgi ile bütünleştirerek şık bir görüntü oluşturur.

Bir önceki yazımız olan Sistem Özellikleri başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve duvar bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye