FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Tasarım

by / Pazartesi, 24 Aralık 2012 / Published in Genel

Yapınız ister betonarme olsun ister tuğla ofis bölme duvar sistemleri çözümleri her zaman sizlerle uygun bir ofis bölme duvar uygulaması mevcuttur. Dünyanın en önde gelen bölme duvar firmalarıyla yapmış olduğu acentelik anlaşmalarıyla, Türk ofis bölme duvar sektörünü seçkin markalarla buluşturan bizler alman bölme duvar ve mobilya üreticisi firmasıyla görüşmelere devam etmektedir.

Ofis tasarım yaparken ofislerdeki yer dar olmamalı ofis dekorasyon içinde kullanılan malzeme doğru seçilmeli aşağıdaki örnek ofislerde yapılmış ofis tasarım inceleyiniz.sade ve hoş bir görüntü oluşturan ofis tasarımları göz doldurmaktadır.ofis tasarım yapılan ofisler daha çok şık göstermektedir.

Ofis bölme duvar sistemleri yaparken ekoloji ve çevreyi koruma herkesin dilinde fakat bizler eylemlerin konuşmaktan daha etkili olduğuna inanıyoruz bir çevresel iddia destekleyici bilgi veya güvenilir bir belgelendirme sistemi aracılığıyla doğrulanmıyorsa şüpheyle yaklaşmak gerekiyor. Örneğin bölme duvar sistemleri malzemesini yaparken doğaya % sıfır hasar veren bir ürün üretmekteyiz ayrıca yaptığımız bütün bölme duvar sistemleri %99 a kadar geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir.

Şirketimiz çağrı inşaat bünyesinde bulundurduğu ofis bölme,ara bölme,bölme duvar sistemleri,ofis bölme sistemleri gibi ürünler kendi dalında dünyanın en iyi ürünleridir tasarım ve projelendirme hızlı ve tamamı ile müşteri istekleri ve profesyonel iş anlayışı doğrultusunda gerçekleşir. Yüksek teknoloji ürünleri pazarlamakla kalmayıp, aynı zamanda yurt dışı eğitimi ve deneyimli mimari kadrosu ve teknik ekibi ile ürün uygulamaları üzerinde hassasiyetle durulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dolu Ara Bölme Sistemleri başlıklı makalemizde ara bölme sistemleri, dolu bölme duvar ve dolu ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye