FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Duvar Özellikleri

by / Perşembe, 25 Nisan 2013 / Published in Genel

Ofis Bölme Duvar Özellikleri:

Ofis Bölme Sistemleri

Camlı ve jaluzili ofis bölme sistemleri ile yeni alanları ve iş merkezleri tasarımlarında ofis bölmeleri için alüminyumun ve camın doğallığından taviz vermeden modern ve şık ofis dizaynları yapabilirsiniz.
Ofis bölme duvar işyerlerinde çift cam veya tek camlı olarak uygulanabilmektedir sito web dell’azienda. Alüminyum ofis bölme profillerinin ayrımlı renk ve desenlerde boyanmasıyla işyeri dekorasyonlarına hızlı ve verimlidir.
Ofis Bölme Duvarının Özellikleri
Modüller veya portatif olan bölme duvar sistemleri hızlı montaj ile göz doldurmaktadır.Ofis bölme duvar profilleri alüminyum olduğundan binaya yük getirmez çizilmez deforme olmaz.Ofis bölme panelleri devamlı olarak stoklarımızda bulunmaktadır bu yüzden montajı bir haftadan daha kısa sürede yapılır.Bölme duvar zemine harç yada çimento ile değil de montaj sureti ile uygulanmasından dolayı inşaat kirliliği oluşturmaz.ara bölme sistemleri sahip olduğu kanallar sayesinde ortada kablo, boru gibi inşaat araçlarını gizleyerek daha muntazam alanlar oluşturur.Ses yalıtımı sağlamasından dolayı, gürültüleri dahileri geçirmeyerek daha sakin ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturur.

Bazı Müşteri Yorumlarımız:

Ofisimde kullandığınız bölme duvar sistemleri profilleri için çok teşekkür ederim.. sayenizde ofisimde tam istediğim bölme duvar kavuştum.birçok bölme duvar firması ile görüştüm ama sizden daha hızlı bölme duvar teklifi ve bölme duvar fiyatı veren olmadı ayrıca bölme duvar keşiften sonra ofisimin bölme duvar montajını bitirdiniz. Teşekkürler Çağrı İnşaat
Saygılarımla Ekol Patent Remzi Yazıcı

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde adana bölme duvar, ara bölme duvar ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye