FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Hizmetlerimiz Bölme Duvar

by / Çarşamba, 09 Ekim 2013 / Published in Genel

Hizmetlerimiz Bölme Duvar
Bölme duvar sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendini yenileyen sürekli dünyadaki ofis bölme firmaları ile birebir görüşen teknolojileri takip eden İstanbul istoç (İstanbul toptancılar sitesi) ofisinde bölme duvar sektörünün öncü firmasıdır.

Yıllar öncesinde sıkıntılı zor taşıması hayal dahi edilemeyen taşlarla yapılan duvar sistemleri günümüzde o kadar çok basit istediğiniz bütün bölme duvar modelleri telefonun diğer ucunda siz hiç yorulmadan elinizi sürmeden gözlerinizin önünde evinize yada ofisinize saatler içinde yeni bölme duvar sistemleriniz kurulmuş halde buluyorsunuz.
Gerek ofisinize veya konutunuzda bulunan geniş alanları daraltmak yada yeni bir personele yeni bir oda yaratmak için bölme duvar ihtiyaçlarınız hep olmuştur. Gerek işinizden dolayı gerekirse zaman olmayışından bu işleri tek tek dükkanları gezerek değil internet ortamında dakikalar içinde çözmenin için günün 24 saati çalışıyoruz. Tek arzumuz sizlere daha iyi bir bölme duvar hizmeti sunmak. Bölme duvar sistemleri konusundaki 22 yıllık geçmişimize dayanarak tecrübe ve kaliteden vazgeçmeden sizlere yeni ofisler kuruyor ve yaşam alanlarınıza renk katıyoruz. Çünkü biz hayallerinize kulak verip düşündüğünüz bölme duvar modellerini hızlı bir şekilde montajını tamamlıyoruz.

Siz dilerseniz konutlarınıza veya ofislerinize yapılacak bölme duvar için bizlere keşif talebinde bulunuyorsunuz bizler ofisinize saatler içinde ulaşıyor net ölçümler yapıyoruz. Aldığımız net ölçümler sonrası hassas çizmleri sizlere sunuyoruz. Çizimler konusunda bazen 2 boyutlu bazen 3 boyutlu çalışmalar yaparken sizlerin beğeninize sunuyoruz. Çağrı inşaat bölme duvar bakımından kendini geliştirmiş olduğu sistemlerle her geçen gün kendini yeniliyor. Başta İstanbul ve İlçeleri olmak üzere Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan İstoç Oto Market başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve istoç oto market bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye