FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Cam Bölme Duvar Sistemi

by / Pazartesi, 09 Aralık 2013 / Published in Genel

 Cam Bölme Duvar

İnce zarif alüminyum profillerle camın birleşmesiyle mekân dekorasyonlarında kullanılan cam bölme duvar, göz alıcı görünümünün yanı sıra iç mekânlarda ferahlık katar. Bizler cam bölme duvar işlerinizde en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Son teknoloji cam bölme duvar ile ürünleriyle müşteri memnuniyetini odaklı çözümler yaratıyoruz. Firmamız İsteğinize Ve Seçtiğiniz Renk ve modele göre Isı yalıtımı sağlayan Cam Bölme Duvar üniteleri üretmektedir. Duvar bölme ürünlerimizin üretiminde hiç bir kimyasal madde kullanılmadığını gösteren tescil sertifikası mevcuttur. Çağrı inşat topluluğu olarak, Müşteri Memnuniyetini İlk prensibi olduğunu kabul ederek ISO 9001:2000 Kalite Yönetim belgemizi aldık.

  Taşınabilir özelliğiyle sayesinde Cam Bölme  duvar üniteleri Ofis Ortamlarında Fonksiyon değişikliklerine imkân sağlar. Kalite ve estetik öncelikleriyle Mimari Projelere katkıda bulunan son teknoloji cam bölme duvar ürünlerini üretirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ses Kirliliğine Karşı İzolasyon Sağlayan cam bölme duvar Cam Bölme Duvar Sistemleri, ofis tesisatlara geçiş olanağı, hızlı montaj ve demontaj,  özellikleri ile ferah alanları sağlıyor.

Demontable Özelliği sayesinde başka boyut ve şekillerde kullanılmasında Kolaylık Sağlar. Firmamız Son teknoloji jaluzili, panelli, kaplamalı cam bölme duvar, ürünleri ile müşterilerimize özel tasarımlar sunuyoruz.

Cam Bölme Duvar Çeşitleri

Cam bölme duvar çeşitleri kendi aralarında çift cam arası jaluzili bölme duvar, yarı camlı bölme duvar, tam camlı bölme duvar, yatay camlı bölme duvar, ara camlı bölme duvar olarak sıralanabilir.

Çift cam arası jaluzili bölme duvar: Ofislerin dizayn açısından oldukça estetik bir görünüm sağlayan Çift cam arası jaluzili bölme duvar  ünitelerinde isteğe göre jaluzi perdeyi açıp, kapatılarak ofisin dış bölge ile  ilişkisi kontrol edilebilir.Yine  Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılmak  suretiyle kapatılabilir.

Yarı camlı bölme:   Hol ya da bir diğer adıyla koridor olarak bilinen mekanlarda daha çok  açık alanlara bakan cephelerinde kullanılan Yarı camlı bölme  ve masa, koltuk gibi ofis mobilyaların hizasında bakışık bir görüntü sağlar. Genelde alt safihası yani alt kısmı dolu, üst kısımları ise isteğe göre farklı cam alternatifleri ile çift cam arası jaluzili olarak üretilir.

Cam bölme duvar: Çalışma ortamlarına şık ve güzel görünüm sağlar. Daha fazla kullanım alanını kazandırarak ofis ve  iş yerleri gibi alanları birimlere ayrılmasına olarak sağlar.

 – Yatay Camlı Bölme Duvar: Mekâna tamamen saydamlık sağlayan yatay camlı bölme ünitelerinde isteğe mat cam kullanabilir. Işık geçirgenliği ve görüş özelliği konforlu ve şık çalışma ortamı sağlar. Farklı camlı duvar modelleri seçebileceğiniz gibi kumlama metodu ile desen ve çizgiler yapılarak ayrı bir dizayn edilebilinir.

Ara camlı bölme duvar:  Tamamen saydamlık sağladığı için mat cama oranla çok daha şık çalışma ortamı sağlamaktadır.

[gal zoom=”enabled”][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-11.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-21.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-3.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-4.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-5.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-6.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-7.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-8.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-9.jpg[/gal_item][gal_item tooltip=””]http://www.cagriinsaat.com/wp-content/uploads/2013/12/cam-bolme-duvar-10.jpg[/gal_item][/gal]

Bir önceki yazımız olan Sistem Bölme Duvar başlıklı makalemizde bölme duvar sistemi, ofis bölme ve sistem bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye