FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Çağrı Bölme Duvar Sistemleri

by / Pazartesi, 01 Temmuz 2013 / Published in Genel

Çağrı Bölme Duvar Sistemleri

Türkiye’nin en güncel tasarım ve bölme duvar blogu çağrı inşaat tasarım hoş geldiniz. Şirketimiz 1993 yılında inşaat ve tasarım sektörüne merhaba dedi 93 yılından bu yana bir çok bölme duvar projesinde yer aldı. Size ve ofisinize en uygun çözümler sunarak kurumsal firma olma yolunda sizlere yol arkadaşı oldu.

Çağrı inşaat 1997 yılından itibaren demontable ofis bölme, sektöründe yoğunlaştı ve dünya bölme duvar sektöründe faaliyet gösteren firmalarla yoğun bir çalışma sonucu çağrı inşaat bölme duvar,  markası ile yola çıktı. Türkiye’de faaliyet gösteren bölme duvar firmaları arasında adından sıkça söz ettiren çağrı bölme duvar sistemleri yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Şirket iki ortaklı bir firma olup toplamda 130 çalışanı ile Türkiye’de bölme duvar alanında faaliyet göstermektedir. Yaptığı bir çok kurumsal ofisler bulunan çağrı inşaat yeni açılan avm ve çok katlı binalarda cam cama bölme duvar ve ofis bölme sistemleri uygulamaya devam etmektedir.

Referansları arasında en önemli avm olan mall of istanbul bölme duvar sistemleri yapılmış olup teslim edilmiştir. Sadece avm veya kurumsal ofisler değil okullar, dershaneler ve oteller sıkça çalışma alanlarımız olmuştur. 2000 yılından itibaren istoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren şirketimiz ikitelli ve istoç içinde bir çok bölme duvar projesine imza attı. Ağaoğlu my office’ de bulunan bölme duvar,  projelerinde ve istoç ofislerde büyük projelere imza attık.

Türkiye’yi demontable yani sökülüp takılabilen sistemlerle biz tanıştırdık sistem genel özellik olarak 8 cm olup kurulup tekrar toplanabilir bir sisteme sahiptir buda ofisinize yaptığınız bölme duvar’ı başka bir yere taşınırken yanınızda götürmenize olanak sağlar. Şu an projelerimiz arasında adından sıkça söz ettirecek olan Edirne ve İstanbul’da bulunan belediye ofislerinde yaptığımız tadilat ve bölme duvar sistemleri daha şeffaftır.
Dünden bu güne kadar yaptığımız bütün ofislerde sıfır hata ile çalıştık yaptığımız bölme duvar işlerini bitirdikten sonra defalarca kontrol edip teslim ettik. Referanslarımız bizim için çok önemlidir sizlerin ofisi bizim ofisimiz kadar değerlidir.Biz ofislerinizde yaptığımız bölme duvar sistemleri ile ofislere değer katıyor yapınıza değer veriyor ve sizlerin kurumsal otoriterinize uygun çözümler sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Tek Cam Bölme Duvar başlıklı makalemizde cam bölme duvar, cam cama bölme duvar ve profilsiz bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye