FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Derzli Bölme Duvar

by / Perşembe, 27 Aralık 2012 / Published in Genel

Derzli Bölme Duvar Sistemleri

Derzli Bölme Duvar, bu ofis bölme sistemi alüminyum bölme duvar kullanarak keskin tasarımlar oluşturulur ofislerde iyi kullanılabilir çok amaçlı ve fonksiyonel alanlar oluşturur bu bölme duvar sistemleri ince yapısından dolayı basit bir şekilde montaj yapılabilir.Derzli bölme duvar her çeşit binaya uygulamaya uygundur çünkü binaya yük getirmez derzli ofis bölme duvar sistemleri üstün performansları ile birçok çeşitleri bulunur derzli bölme duvar fiyatları diğer ofis bölme duvar sistemleri ile aynıdır. Derzli bölme duvar sistemindeki tek özellik kanal içinde bulunan derz sistemidir.

Derzli ofis bölme duvar sistemleri şeffaf yapısı ile çapraz bir şekilde kurulabilir derzli ofis bölme kullanım alanları toplantı salonlarında genellikle tercih edilir. Derzli ara bölme ofislerdeki bütün ısı yalıtım sorununu çözer derzli ara bölme sistemleri kalınlığı ortalama 80 mm olarak üreticiye sunulur.
Derzli ara bölme sistemleri sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmayan maddelerden üretilmiştir. Derzli ofis bölme sistemlerinde geniş iç tasarım sistemleri mevcuttur yangına dayanıklı olan derzli bölme duvar sistemleri kaliteli ve firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Sizlere derzli bölme duvar nedir derzli ofis bölme nasıl yapılır ve derzli ofis bölme sistemleri ile ilgili fiyatları açıklamaya çalıştık. İsterseniz derzli bölme duvar sistemleri ile ilgili bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. http://www.cagriinsaat.com

 

Bir önceki yazımız olan Modüller Bölme Duvar başlıklı makalemizde derzli bölme duvar, hareketli bölme duvar ve modül bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye